Aygün Aydın, Sabancı veliahtlarından Hakan Sabancı ile aşk yaşadığını öne sürmüş yazışmalarını ifşa etmişti.

Ancak Aygün Aydın daha sonra takıntılı bir şekilde paylaşımlarına devam edince Hakan Sabancı şikayette bulunmuş ve yazışmalarını ifşa ettiği gerekçesiyle hakkında koruma kararı aldırmıştı. Aygün Aydın bu karara uymayarak sosyal medya paylaşımlarına devam edince üç günlük zorlama hapis cezası almıştı.

Aygün Aydın'ı hapis de yıldıramamış ve sosyal medya paylaşımlarına devam etmiş Hakan Sabancı için küfürlü ithamlar kullanmıştıı.

Aygün Aydın'ın intihar girişiminde bulunduğu iddia edildi!

Aygün Aydın, Instagram hesabından canlı yayın açarak intihar edeceğini açıkladı. Bu açıklama sonrası Aygün Aydın'ın evine ambulans ekipleri gittiği öğrenildi. İddialara göre Aygün Aydın sedyeyle evden çıkarıldı.

HAKAN SABANCI NE DEDİ?

Aygün Aydın'ın aylardır süren paylaşımlarına Hakan Sabancı'dan hiç bir şekilde cevap gelmemişti. Hakan Sabancı kendi adının Aygün Aydın ile anılmasından oldukça rahatsız olduğu öğrenildi.

Hakan Sabancı bu olayla ile ilgili konuşmamak için gazetecilerle bile karşılaşmayacağı mekanlara gittiği öğrenildi.

Sabancı ailesinin Aygün Aydın'ın ciddiye alınmayarak bu konunun konuşulmamasını sağladığı kulislerde konuşulan iddialar arasında.

Aygün Aydın, hapis cezası sonrası Hakan Sabancı için şu ifadeleri kullanmış ve tehdit etmişti;

"Senin kötürüm olduğunu görmeden ölmeyeceğim. Kendi bebeğinin ultrasonunu paylaşmakta suçmuş ülkede meğer! Sen beni nasıl o katillerin içine böceklerin içine atıp öldürmeye çalıştıysan andım olsun seni yerle bir etmeden bu dünyadan göçüp gitmeyeceğim.

Allah bin türlü belanı versin seni hadsiz şerefsiz herif. 

Duygularımla oynayıp beni hamile bırakırken her şey iyi hoştu herkes öğrenince mi rahatsız oldun piç kurusu.. Diğer pısırık kızlar gibi orada kaybolmayıp tüm pisliklerini cümle aleme bildirince mi hapsi uygun gördün. Kalk şimdi haysiyetsiz haysiyetsiz kadın haklarını savun.

Hangi yüzle savunacaksın daha kendi çocuğuna sahip çıkamamış adam elbette avukat ordusuyla saldırıp maddi gücünün arkasına saklanacaktır. Sen benim hayatımı si.tin ama bende seninkini si.i.em görürsün!"