Baba dizisi final yapacak mı? Baba dizisi Emin bey kimi öldürdü? konak bahçesindeki mezar kimin? Baba dizisi yeni bölümünde tüm bu detaylar öğrenilecek

Baba dizisi geçtiğiniz sezon en geç başlayan yeni dizi ünvanının ceremesini hala daha çekiyor. Öyle ki Baba dizisi kemik izleyici kitlesi oluşmuş diziler sonrasında kendi kitlesini bir türlü oluşturamamıştı. Baba dizisi 2. sezonun kurbanı olurken, bunu oyuncu ve senaryo değişikliğine bağlayan da mevcut. 

Mahkum dizisi bile final kararını fazla uzatmamışken, baba dizisi ne zaman finali açıklayacak sorusu soruluyor. Oysa ki Haluk Bilginer gibi ülkeye M@l olmuş bir oyuncunun dizisinin tutmamasının imkansız olması yukarıda belirttiğimiz sebeplere bağlı iken, Baba dizisi ne zaman final yapacak? Baba dizisi final yapacak mı? soruları soruluyor. Peki Baba dizisi hakkında ortaya atılan kulislerde dolaşan final haberlerinin ardındaki sır gerçek mi?

Sevilen ama reytinglede ilk bölümlerden beri üst sıralamaya çıkmayan Baba dizisi ile alakalı günvcel gelişmeler neler? Fakir bir şekilde 2. sezonuna başlayan Baba dizisinde Kadir ve ailesinin yaşamının zorluğu gözler önüne serilirken, kuzen Kadircan'a ziyaret yapılması, Yoksa KAdircan geri mi gelecek sorusunu da sordurtmaktaydı. 

Yeni oyuncular bile finalden kurtaramadı

Baba dizisi geçtiğimiz sezon ayrılan oyuncuların yerine gelen yeni oyuncular bile dizinin sürerliğini sağlayamadığı konuşuluyor. Öyle ki Baba dizisi reytingleri bu şekilde devam ederse dizinin final kararıu alabileceği de söyleniyor. 

Baba ne zaman final yapacak?

Baba dizisi ile alakalı bir çok detay ortaya atılırken, yeni oyuncular ve eski oyuncuların resmen bütünkleşemediği gözlemlendiği belirtiliyor. öyle ki baba dizisi hakkında şu anlık sadece kulislerde dolanan bir final haberi mevcut. Ancak kanalın Baba dizisi reytinglerine göz diktiği söylenirken eğer ki beklenileni daha fazla karşılayamazsa final yağpacağı söyleniyor.

Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor! Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor!

Konağa geri dönecekler mi?

Baba son bölümde Kadir'in babasını konakta bulduğu anlar herkesi ağlattı. babasının kendini bilmez haline yanan Kadir ne yapacağını bilemezkjen, konağın bahçesindeki mezar dikkat çekiyor. Köpek kulubesinde kalan Emin bey birini mi öldürdü sorusu merakla araştırılıyor. 

Final yaza kalabilir

Baba dizisi kanala şimdilik para kazandırdığı belirtiliyor. Baba dizisi final kararı hakkında şimdiye kadar final olmadı şimdiden sonrada olmaz deniliyor. Yani gidişat o ki Baba dizisi finali Mayıs Haziran ayı olacak gibi duruyor.