Kanal D'de yayınlanan Baht Oyunu dizisinin dün akşam ekranlara gelen bölümü adeta şok etti. Resmen izleyicinin aklı ile dalga geçildi, tepkiler çığ gibi büyüdü.

Kanal D'de salı akşamları yayınlanan Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz'ın başrollerini paylaştığı Baht Oyunu dizisi yeni bölümüyle dün akşam ekranlara geldi. Ancak dizide yapılan bir hata izleyicileri adeta isyan ettirdi. Her hafta ilgiyle takip edilen dizinin son bölümünde yaşananlara izleyiciler sosyal medyadan tepki gösterdi. Birçok izleyici “bu kadar da olmaz biraz dikkat yorumu” yaptı. Dizide yapılan hataya tepkiler kadar büyüktü ki izleyiciler Gelecek hafta diziyi izleme yiyeceklerini bile söylemeye başladı. İşte Baht Oyunu dizisinin son bölümünde yaşananlar…

Yaz aylarında ekrana gelmeye başlayan ve çok sevilen dizi Baht Oyunu dün akşam yeni bölümü ile ekran izleyici ile buluştu. Dizinin başrol oyuncuları Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel arasındaki dizi aşkının gerçeğe dönüşmesi ile beraber daha da ilgi görmeye başlayan yaz dizisi reytingleri de yükseltmeyi başardı. Özellikle gençlerin çok severek takip ettiği dizinin son bölümünde yapılan bir hata ise izleyicileri adeta İsyan ettirdi. Son bölümü izleyen izleyiciler bu kadar da olmaz derken Baht Oyunu’nun böyle giderse final yapacağı konuşuluyor.

baht-oyunu-dizisinde-buyuk-hata-resmen-izleyicinin-akliyla-dalga-gectiler-bu-yanlis-final-getiri-3

HERKESİN AĞZINI AÇIK BIRAKAN HATA

Baht Oyunu dizisinin dün akşam ekranlara gelen bölümünde Selin ve Ali, aşklarını itiraf etmeleri için Ada ve Bora'ya oyun oynadı. Oyun gereği Selin Ali'yi kaçırdı ve şehir dışında bir otele götürdü. Ada ve Bora’da bulmak için aynı otele gitti. Bu sırada dedikodular ayyuka çıkarken şirketten her şeyi yanlış anlaşıldı ve Ada’nın Bora'yı kaçırdığı düşünürdü. Bunun üzerine rüzgar ve Tuğçe de soluğu otelde aldı. Buraya kadar her şey normal ilerlese de otelde bir gece geçir ince işler değişti. Ani bir kararla otele gelen oyuncuların burada üstlerini değiştirmeleri yanlarında kıyafet olmamasına rağmen farklı kıyafetler ile kamera karşısına geçmeleri izleyicilere pes dedirtti.

Erkan Petekkaya ve Payman Maadi'yi Bir Araya Getiren Proje Heyecan Yarattı! Erkan Petekkaya ve Payman Maadi'yi Bir Araya Getiren Proje Heyecan Yarattı!

baht-oyunu-dizisinde-buyuk-hata-resmen-izleyicinin-akliyla-dalga-gectiler-bu-yanlis-final-getiri-2

TEPKİLER ÇIĞ GİBİ BÜYÜDÜ

Ekran başında diziyi takip eden izleyiciler ise böyle bir hatanın atlanmasına tepki gösterdi. Bu şekilde yapılan hataların diziyi gerçeklikten uzaklaştırdığını söyleyen izleyiciler senaristlerin ve yönetmenlerin biraz daha dikkatli olmasını istiyor. Ufak tefek görünmesine rağmen büyük hata olduğunu ve izleyicinin aklı ile dalga geçildiğini düşünenler de vardı. Hatta tam senaryo toparlanmışken bu hatanın yapılmasının diziye kan kaybettirecek yorumları yapıldı.