Balkan Ninnisi dizisinde son dakika flaş değişikliler diziyi kurtarma çabası mı yoksa Balkan Ninnisi dizisini finale atmak mı?

Balkan Ninnisi dizisi finale adım adım ilerliyor. Aniden hakkında final kararı verilemeyen Balkan Ninnisi dizisinde gün değişikliğine gidildiği çğrenildi. Balkan Ninnisi dizisi hangi gün yayınlanacak sorusu bu akşam çok sorulurken Balkan Ninnisi dizisindeki bu değişikliği sizler için araştırdık. 

Balkan Ninnisi final yapacak mı sorusunun yanıtı henüz netleşmediyse bile, dizinin gün geçtikçe kan kaybettiği ve özellikle de yeni sezon dizilerinin başlaması ile birlikte daha da düşeceği tahmin ediliyor.

Balkan Ninnisi yapımcıları ve kanal ortak aldıkları kararı açıkladılar ve Balkan Ninnisi dizisinin günü değiştiğini belirttiler. Peki Balkan Ninnisi dizisi hangi gün yayınlanacak? Balkan Ninnisi fiinal yapacakmı?

 Balkan Ninnisi dizisi ile alakalı çok konuşulan o final haberleri gündemdeki yerini dizinin gün değiştirmesi ile korumaya devam edeceğe benziyor. Balkan Ninnisi dizisi ile alakalı detaylar araştırılıyor. 

Salı günleri yayınlanan Balkan Ninnisi dizisi yeni dizilerin tamamen gölgesinde kalarak reyting savaşının yine güçlü olduğu bir güne atılarak aslında akıbetini bu kararı verenlerin belirlediği söylendi.

 Salı akşamlarının sevilen dizisi Balkan Ninnisi artık Perşembe akşamları ekranlarda olacakken, özellikle de Aldatmak dizisinden kendisine izlemek için reyting kalmayacak yorumları şu sıralar yapılıyor. 

Ertan ve Jovanka'nın imkansız aşkına rağmen birbirlerine olan bağlılıklarının anlatıldığı TRT1 'in yaz dzisi olup da kış sezonuna sarkan dizisi Balkan Ninnisi artık Perşembe akşamları yayınlanacak.

Balkan Ninnisi dizisi hakkında net bir final kararı bulunmasa da dizi kısa bir süre final yapacak.

Balkan Ninnisi Karakterler (Oyuncular):

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!

Süleyman (Erdal Özyağcılar)
Neriman (Özlem Türkad)
Ertan (Emre Bey)
Jovanka (Merih Öztürk)
Daniel (Hakan Boyav)
Arif (Sarp Bozkurt)
Gülsüm (Gözde Çığacı)
Gülbahar (Deniz Gürkan)
Elena (Suzan Akbelge)
Pavel (Kaan Turgut)
Hayati (Erman Saban)
(Filiz Ahmet)
(Can Kolukısa)
Mustafa (Süleyman Kara)
Ayşen (Emine Halil)
Luran (Burak Rahman)
Maria (Bennu Şahin)
Selma (Rüya Yusuf)
Mert (Diyar Ayradini)