Baraj Bahar öldü mü sorusu çok merakla araştırılacağa benziyor. Hakan2ın Nazım'a olan düşmanlığını bilmeyen yoktur tabii ki Baraj dizisi severlerin.

Gözden kaçırmayın

Sadakatsiz Seti Medyayı Sallıyor! Cansu Dere Caner Cindoruk Aşk Haberlerine Usta Oyuncu Fena Sinirlendi! Sadakatsiz Seti Medyayı Sallıyor! Cansu Dere Caner Cindoruk Aşk Haberlerine Usta Oyuncu Fena Sinirlendi!
Baraj Bahar öldü mü sorusu çok merakla araştırılacağa benziyor. Hakan2ın Nazım'a olan düşmanlığını bilmeyen yoktur tabii ki Baraj dizisi severlerin... Baraj dizisinde kimi kesin oyuncu öldüre öldüre oyuncu bırakmadılar dizi final olacak derken, kimi grup ise Baraj dizisine Bahar karakterinin dahil olması v senaryonun İstanbull'da devam etmesi sonrasında dizide heyecan başladığını savunmakta. Hakan'ın NAzım'a kurduğu hain tuzağa av olan Bahar öldü mü sorusu çok merak edilirken, bu akşam yeni bölümü yayınlanacak olan tek dizi olan Baraj Bahar öldü mü sorusunun yanıtını araştırmak istedik.

Hakan'ın Nehri elde etmek için Nazım'a kurduğu kumpaslar yalanlar tek tek ortaya çıkarken, Nehir bunları öğrenince nazından yardım isteyecektir . Nazım ise Nehir'e  Öfkeli olduğu için ona yardım etmeyecektir. Baraj 21. bölüm fragmanında karşımıza çıkan detayda Hakan'ın hain tuzağına Nazım yerine Bahar düştüğünü gördük ve bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümünde de Baraj Bahar ölecek mi sorusunun yanıtı ile birlikte Baraj Avukat Bahar karakteri ile karşımıza çıkan isim Gizem Karaca dizden ayrılacak mı diyedemerak ediliyor. Peki Baraj bahar öldü mü? Baraj Bahar karakteri ile karşımıza çıkan isim Gizem Karaca Baraj'dan ayrılıyor mu sorularının yanıtları haberimizde.

Baraj Bahar'ın arabası bozulması sonrasında Nazım'ın aracını almıştır. hakan da hain emeline devam amacıyla Nazım'ın aracının frenini boşaltmıştır. Freni boşalan araca binen Bahar kaza yapmaktadır ve bu sorunun cevabı da henüz netleşmemiştir.

1977 senesinde Baraj filminin dizi versiyonu olarak çekilen ve Med Yapım ile No 9 productions imzalı Baraj dizisi yepyeni kadrosu ile son sürat yoluna devam ediyor .Diziye yepyeni oyuncular Katılmakta.Belki de bu oyunculardan en çok dikkat çeken kişi, güzelliği ile başarısı ile adından çok bahsettiren isim Gizem Karaca geçtiğimiz haftalarda diziye dahil olmuştur. Dizi de neredeyse  başrol kadar rolü olan Baraj Bahar yani Gizem Karaca'nın diziden ayrılacağını zannetmiyoruz. Diziye heyecan katan isim Bahar ölmeycek ve kazadan kurtulacaktır.

Ancak ola ki  Hakan2ın kardeşi bahar ölürse dizinin gidişatının kötüye gittiğini söyleyebiliriz ve ortaya attığımız tez de eğer ki bahar ölecek ise dizi de final yapacaktır.