Fox'un adeta bir başka diziye dönüşen dizisi Baraj final tarihi belli oldu! Baraj dizisi ekranlara veda ediyor! Fox bu kadarla kalmadı romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı'da ekranlara veda ediyor! Baraj dizisi oyuncusu Gizem Karaca ağzından finali kaçır

Ve 16 Yıllık Efsane Bitiyor! " Şevket Çoruh Duyurdu! Mesut Komser Ayrılığı Sonrası Arka Sokaklar Ne Zaman Final Yapacak? Ve 16 Yıllık Efsane Bitiyor! " Şevket Çoruh Duyurdu! Mesut Komser Ayrılığı Sonrası Arka Sokaklar Ne Zaman Final Yapacak?
Fox'un adeta bir başka diziye dönüşen dizisi Baraj final tarihi belli oldu! Baraj dizisi ekranlara veda ediyor! Fox bu kadarla kalmadı romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı'da ekranlara veda ediyor! Baraj dizisi oyuncusu Gizem Karaca ağzından finali kaçırdı.

Başrollerinde Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz, Burak Yörük'ün yer aldığı Yeşilçam'ın yıldızları Tarık Akan ve Türkan Şoray'ın yer aldığı Baraj filminden uyarlanan ancak senaryosu sonradan bambaşka bir yere giden Baraj dizisi kanal tarafından bitiriliyor.

Aynı zamanda final iddialarını yalanlayan ancak kanalın en düşük reytinglerini alan ekranların tek romantik komedi dizisi olan başrollerinde Kerem Bursin ve Hande Erçel'in yer aldığı Sen Çal Kapımı'da kanalın üzerini çizdiği dizilerden biri oldu.

KANAL YER AÇMAK İÇİN 2 DİZİYİ GÖZDEN ÇIKARDI!

Fox Tv yeni sezona en çok proje hazırlatan kanallardan biri. Ancak kanalın 7 günü de dolu. Daha hala Savaşçı'yı bu doluluk nedeniyle yayınlayamayan Fox Tv yeni sezon öncesi büyük bir kıyıma başlayacak.Kanal 2 dizisini de gözden çıkardı. The Split uyarlamasının hazırlıklarına başlanırken, Savaşçı dizisinin tanıtımlar sıklaştı. Hangi dizinin yerine gelecek diye beklerken aslında cevap açık. Kanalın en düşük alan dizisi yaz dönemi fırtına gibi esen Sen Çal Kapımı dizisi. Kanalın bir diğer miladını dolduran dizisi ise Baraj.

Ancak iki dizinin de ayrı ayrı getirileri yer alıyordu. Sen Çal Kapımı yurt dışı izlenme oranları ve sosyal medya gücü bulunurken, Baraj ise Salı akşamları güçlü rakiplerine rağmen iyi bir duruş sergiliyordu. Ancak kanal yer olmaması nedeniyle final kararlarını verdi.FİNAL TARİHLERİ 

Yasak Elma kanalın en iyi reytinglerini alırken, Mucize Doktor'da düşse de kanalın gözden çıkaracağı dizilerinden biri gibi durmuyor. Yeni başlayan Masumiyet Pazar akşamlarının reytinglerde fena gitmeyen Kefaret dizilerinin arkasında duran kanalın, Baraj ve Sen Çal Kapımı dizisini gözden çıkardığı konuşuluyor.

Kulislerden gelen bilgiye göre Baraj dizisi 40. bölümde final yapacakken, Sen Çal Kapımı dizisi de 41.Bölüm'de ekranlara veda edecek.

GİZEM KARACA AĞZINDA MI KAÇIRDI

Baraj dizisinin Bahar'ı Gizem Karaca ayaküstü muhabirlerle sohbetinde "Açıkçası şu an sezon sonunu bekliyoruz. Dizi olduğu için şu an Mayıs sonuna kadar, Haziran’a kadar çok plan yapamıyoruz. Yani dizi final yaptığında yaz için bilmiyorum biraz yordu beni bu dizi. Film yapar mıyım, yapmaz mıyım bilmiyorum." diyerek finali ağzında kaçırdı denildi.