TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisinin ilk bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni dizi, izleyicilerin ilgisini çekti. Oyuncu kadrosundan konusuna kadar farkını ortaya koyuyor. Tolgahan Sayışman'ın başrolde oynadığı dizide kimlerin oynadığı ve dizinin ne zaman yayınlanacağı bilgisi haberimizde...

Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisi, yayın hayatına neredeyse hazır. Çok yakında ekranlarda olacak yapım için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Diziin yayın hayatına başlayacağı günden bu yana reytingler de merak konusu olacak. Çünkü dizinin daha önceden Barbaroslar adında benzeri yayınlandı. Ancak beklentileri tam anlamıyla karşılamayan dizi, ilk sezonuyla final yaptı. Bu sefer durum çok daha farklı olacak.

Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor… Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor…

Barbaros Hayreddin Dengeleri Değiştirecek!

Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisi, yeni oyuncu kadrosu ve konusu ile çok daha farklı bir etki yaratacak. İzleyiciler bunun için çok heyecanlı. TRT 1 ekranlarında izleyeceğimiz dizinin tanıtım videoları da peş peşe yayınlandı.

Tolgahan Sayışman Başrolde!

Başrolde Tolgahan Sayışman'ın oynaması izleyiciler için büyük anlam ifade ediyor. Üstelik Sayışman'a Hasan Küçüktekin, Başak Daşman, Ceren Soylu, Gökhan Gencebay, Deniz Çom, Gurur Aydoğan, İlkay Kayku, Yılmaz Bayraktar da eşlik etmekte. 

tolgahansayışman

Barbaros Hayreddin Paşa Anlatılacak!

Dizide ana karakter elbette Barbaros Hayreddin Paşa olacak. Hikayedeki temel karakter olmasının yanı sıra oldukça heyecanlı bir yapım izleyeceğimizden emin olabilirsiniz. Kral Şarlken ve Kral François, Roma'nın İmparatoru olabilmek için tüm şartları zorlayacak. Bunun için Barbaros Hayreddin Paşa'nın peşine düşecekler.