Akıncı ne zaman başlayacak Akıncı dizisi nerede çekiliyor?  sorusu ile birlikte Akıncı dizisi  konusu ve Akıncı kadrosu detayları ve Akıncı kostümü de çok araştırılıyor. Herkesin bir süper kahramanı vardır! Superman  batman derken İstanbul2un koruyucusu

Akıncı ne zaman başlayacak Akıncı dizisi nerede çekiliyor?  sorusu ile birlikte Akıncı dizisi  konusu ve Akıncı kadrosu detayları ve Akıncı kostümü de çok araştırılıyor. Herkesin bir süper kahramanı vardır! Superman  batman derken İstanbul2un koruyucusu kollayıcısı tarihi bir karakter olarak karşımıza çıkacak akıncı... Peki Akıncı dizisi oyuncu kadrosundaki ünlü isimler kimler.  Kertenkele dizisindeki Akıncı karakteri olan Fatih Doğan'ı mı karşımızada göreceğiz derken bu sefer ki Akıncı kahramanımız Şükrü Özyıldız olarak karşımıza çıkacak. Tanıtım fragmanlarının yayınlandığı Akıncı dizisi hakkında tüm detayları araştırdık. Halk kahramanı ikayesi ve tabi bir de olmazsa olmaz aşkın bir arada anlatılacağı Akıncı dzisinin reklamı çok iyi yapılmış olacak ki onbinlerce kişi adeta Akıncı ne zaman başlayacak sorusunun d yanıtını adeta soruşturuyor.

Akıncı ne zaman başlayacak?


Akıncı dizisi başlama tarihi yayınlanan tarihlerinde sadece yakında olarak söylnirken ATV kanalaının dizilrine bir göz atacak olursak ATv diz saatlrinden bir tek Pazartesi boş bir de Pazar günleri yayınlanan Maria ve Mustafa dizisinin final yapması iihtimalinin olduğu aşikar. Yani dizi ya Pazar ya da pazartesi günleri bşlayacakken, Aralık ayının ilk ya da ikinci haftasının başlayacağını sizlere söyleyebiliriz.

Akıncı dizisi konusu ilgi odağı oldu


Akıncı dizisi konusu biraz Türk televizyon ekranlarından farklı bir konsept ile karşımıza çıkacak. Akıncı konusunda tarihsel bir kahraman bulunmakta . Akıncı dizisinin konusu Osmanlı'dan esinlenerek oluşturulan bir kahramanın günümüz koşulları ve zorluklar ile mücadelesini anlatan, toplumda saygı duyulan ve sevilen bir karakter olacak.
Kahraman markası olma hedefiyle yola çıkan dizisinin çekimleri başladı . Osmanlı tarihini ve İstanbul'u koruyan modern günümüzdeki Zorlu mücadelesini konu alan dizi yayın hayatına hazırlanıyor.  Akıncı karakterinin ve halk hikayesinin ele alındığı dizinin başrollerinde Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi yer alıyor . Peki Akıncı dizisi konusu nedir? Akıncı dizisi oyuncuları kimler?  cevabı haberimizde yer alacak.

Yerli Superman vurgusu 3 yıl sonra tekrar hayatımızda olacağı Akıncı dizisinde Kertenkele dizisinde ki Akıncı karakteri Fatih Doğan yerinekarşımıza çıkacak isim Şükrü Özyıldız . Çoğu kertenkele hayranı Akıncı olarak Fatih Doğan'ı görmek istese de  Şükrü Özyıldız daha popüler olduğu için seçilmiş olmalı yorumları şu sırala sosyal me dyada .


Akıncı başlıyor


Akıncı daha önce Türk televizyonlarında olmayan bir hayali kahraman olarak karşımıza  çıkacak. Yıllarca özellikle de çocuklar ın kendisine örnek aldığı karakterler batman, superman akabinde türk kahraman Akıncı olacak. Bir BAtman gibi bir Süperman gibi tanıtımının güzel apılmasını temenni ettiğimiz Akıncı dizisi Karakterinin nsilden nesile aktarılması tek temennimiz.

Akıncı kostümü


Özellikle de önemli günlerde halk kahramalarının kıyafetleri çok merakl araştırılmakta ve alınakta. İşte Battman gibi Superman gibi Akıncı dizisi oyuncularından Şükrü Özyıldız'ın da giydiği islamı ifade eden hilal şeklinde kıyafeti de o kıyaftler arasındaki yerini alır. Daha önce izlediğimiz Akıncı figürü müezzin olan birinin yani hicabi'nin kötülerle olan mücadelesini anlatıyordu . Ancak Akıncı dizisi oyuncularının bu şekilde gid,şatının olmayacağını açıkları da sosyl medyada çok konuşuluyor .

Akıncı dizisi nerede çekiliyor?


Akıncı dizisinin çekimleri İstanbul'un en kalabalık yerlerine çekiliyor . Ancak şu an sokağa çıkmaya yasakları olduğu için Sokaklar'ın sakin olduğu zamanlarda çekildiği söyleniyor.  Kuzguncuk ilk sırada olmak üzere Akıncı dizisi özellikle de İstanbul2un tarihi semtlerinde çekiliyor.

Akıncı dizisi yönetim kadrosu


Merakla beklenen Akıncı dizisi yapımcılığını NTC Medya evlerimize kadar taşıyacak. Tabi ki ATV ekranları aracılığı ile. . Yapımcı koltuğunda yer alan isim Hakan Kandal2ın başarısından herkes aşina iken,  Kertenkele dizisinin de yapımcısı olan Hakan Kandal Kertenkele Akıncısı ile Akıncı dizisi Fatih'i ni neredeyse aynı karakter olarak  bizlere sunacaklarını da belirtiyor.