Bekarlığa Vedada Düşen Jette Hayatını Kaybeden Mina Başaran'ın Nişanlısı Murat Gezer Evleniyor!

2 yıl önce Dubai'de bekarlığa veda eden ve dönüşünde özel jetin düşmesi ile 11 kişi ile birlikte hayatını kaybeden Mina Başaran'ın nişanlısı Murat Gezer evleniyor. Nazlı Çarmıklı kimdir?

Magazin 22.05.2021 - 13:00 22.05.2021 - 13:15 Ece Sahan

2018 yılında düğünlerinden 34 gün önce kız arkadaşı Mina Başaran'ı gittiği Dubai'de bekarlığı veda dönüşü geçirdiği uçak kazası ile kaybeden Murat Gezer evleniyor.

Mina Başaran'ın acılı nişanlısı Murat Gezer, ünlü koleksiyoner Hakan, Banu Çarmıklı'nın kızları Nazlı Çarmıklı ile evleniyor.

Geçtiğimiz ay nişanlanan Murat Gezer evleniyor. Mina Başaran'ın eski nişanlısı Murat Gezer ile Nazlı Çarmıklı 4 Haziran'da evlenecek.

Tören pandemi nedeniyle yalıda gerçekleşecek ve sınırlı sayıda davetli katılacak. Murat Gezer'in yeni nişanlısı Nazlı Çarmıklı, nikaha sayılı günler kala kayınvalidesi Sehver Gezer ile mutluluk pozları paylaştı. 

Hüseyin Başaran'ın kızı Mina Başaran arkadaşları ile bekarlığa veda için gittiği Dubai'den İstanbul'a dönüşte jetleri İran'da düşmüş ve kazada 3'ü mürettebat 11 kişi hayatını kaybetmişti.

AİLESİ SOSYAL MEDYALARINI KAPTTIRMIŞTI

Trajik kaza sonrası haaytını kaybeden Mina Başaran'ın sosyal medya hesabı kaza haberi sonrası binlerce yoruma maruz kalmıştı. Bunlardan bazıları da oldukça seviyesiz ve insalık dışı yorumlardan ouşuyordu. 

Başaran ailesi acıları ile uğraşırken bir de bu durumla ilgilenmek durumunda kalmış ve hemen kızlarının sosyal medya hesaplarını kapattırmıştı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@