ATV'den final kararı geldi! Kardeşlerim dizisi ekranlara veda edecek! Kardeşlerim final bölümü ne zaman? Kardeşlerim final mi yapacak?

Bu sezon yine tarihi dizileri ile adından söz ettiren ATV yeni dizisi Bozkır Arslanı Celaledin'i yayınladı! Kanaldan bir dizisinin de fişini çekti.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Bir Zamanlar Çukurova, Kuruluş Osman, Maraşlı ve Akıncı dizileri ile adındna söz ettiren ATV bir dizisinin daha üzerine çizdi.

Bu sezon başlayan ve dram hikayesi ile izleyenleri kısa sürede etkisi altına alan Kardeşlerim aslında reytinglerde fena gitmedi. Ancak dizi hakkında final söylentileri hiç bitmedi. Kardeşlerim dizisinin kontratı 13 bölümlük olarak imzalanmış ve antlaşma uzatılmamıştı. 

Kardeşlerim ne zaman final yapacak sorusu en çok merak edilenler arasında yer aldı. Kardeşlerim dizisi reyginlerde iyi gitse de tam anlamıyla ATV'nin istediği etkiyi yaratamadı. Bu nedenle de 2. sezon onayını henüz alamadı ve hakkında final söylentileri sürekli olarak gündemde yer alıyor.

Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor! Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor!

PEKİ KARDEŞLERİM FİNAL TARİHİ NE ZAMAN?

ATV bu sezon dizilerinde düşüşler yaşadığı için dizilerin üzerine çizmekten yana korkusuz. Perşembe akşamlarının zirve dizisi Bir Zamanlar Çukurova, Kanal D'nin Camdaki Kız dizisini yayınlamaya başlaması ile büyük kan kaybetti. 

Aynı şekilde Maraşlı dizisi de ilk bölümleri ile reytinglerde zirvede yer almış ancak daha sonra büyük düşüş yaşamıştı.

ATV'nin büyük umutlarla çektiği Akıncı dizisi ise adından çok söz ettirmiş ancak reytinglerde çuvallamıştı. 

ATV düşen reytinglerini stratejik hamlelerle düzeltmeye çalışacak.. Bu nedenle ilk gözden çıkardığı dizi ise Kardeşlerim olduğu öğrenildi. ATV, Kardeşlerim dizisinde bir ışık görmyerek yaz döneminde büyük düşüş yaşayacağını düşünerek diziye final yaptırarak ekranalra veda ettirecek. 

Başrollerinde Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Ahu Yağtu, Fadik Sevin Atasoy gibi isimlerin yer aldığı Kardeşlerim dizisinin final tarihi henüz netleşmedi ancak ikinci sezon onayını da henüz alamadığı ve final konuşulduğu öğrenildi.