Eylül ayının başında ekranlara iddialı bir giriş yapan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi reyting rekorları kırıyor.

Giderse dizi kesin final yapar! Ben Bu Cihana Sığmazam'ın fişini çektirecek ayrılık! Salı günü Üç Kız Kardeş dizisiyle kapışan Ben Bu Cihana Sığmazam'da bomba ayrılık iddiası kulislerde bomba tesiri yarattı. Konuşulanlar izleyiciyi üzecek. Kulislerde dizinin Dumrul'u Hakan Karahan ani bir veda kararı alarak izleyiciyi şok edecek. Ünlü oyuncu birkaç bölüm içinde ölerek vedasını gerçekleştirmiş olacak.

Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et" Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et"

Ben Bu Cihana Sığmazam'ın fişini çektirecek ayrılık! Giderse dizi kesin final yapar. Ekranlara bomba bir giriş yapan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi ortalığı kasıp kavurmayı sürdürüyor. Oktay Kaynarca, Pelin Akil ve Ebru Özkan gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizide bir veda yaşanacağının konuşulması seyircileri kahretti. Söz konusu haberdeki bilgiye göre dizinin Dumrul'u senaryo gereği ölerek hikayedeki macerasını noktalıyor.

REYTİNG REKORLARI KIRIYOR

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi reyting rekorları kırmaya devam ediyor ve bugüne kadar ki bölümleri izleyiciden tam puan aldı.

HER ŞEY YOLUNDA GİDİYORDU ANCAK...

Ben Bu Cihana Sığmazam'da bomba ayrılık iddiası seyircileri şaşırttı. Öyle bir veda yaşanacak ki küçük dilinizi yutacaksınız.

O İSİMLE VEDALAŞTILAR

Dumrul karakteriyle çok sevilen ünlü oyuncu Hakan Karahan ani bir veda kararı alarak izleyiciyi şok etmeyi başaracak.

FİNAL YAPACAK

Ünlü oyuncu birkaç bölüm içinde ölerek vedasını gerçekleştirmiş olacak. İzleyici ise bu vedayı o kadar kaldıramayacak. Hatta bazılarına göre final bile yapacak.