Bennu Yıldırımlar, Ceren Monay ve Yasemin Alen'in başrolünde yer aldığı Olağan Şüpheliler dizisinin çekimlerinden kötü haber geldi! "Bütün mutlu aileler birbirlerine benzer, oysa her mutsuz aile, kendine özgü bir mutsuzluk yaşar" sloganı ile dikkatleri ç

Bennu Yıldırımlar, Ceren Monay ve Yasemin Alen'in başrolünde yer aldığı Olağan Şüpheliler dizisinin çekimlerinden kötü haber geldi!

"Bütün mutlu aileler birbirlerine benzer, oysa her mutsuz aile, kendine özgü bir mutsuzluk yaşar" sloganı ile dikkatleri çeken kadrosunda Bennu Yıldırımlar, Yasemin Allen, Ceren Moray, Bekir Aksoy, Berk Hakman ve Pamir Pekin gibi oyuncuların yer aldığı Olağan Şüpheliler dizisinin çekimlerinde iş kazası yaşanıldığı öğrenildi.

Dizi setinde iş kazası!

Dizide dublör olarak görev yapan Aylin Akyüz,  sette talihsiz bir kaza geçirdi. Kazanın ardından beyin kanaması geçiren Akyüz hastaneye kaldırıldı. Durumu ağır olan Aylin Akyüz yoğun bakıma alındı. 

Yapımcılığını 1441 Productions’un üstlendiği, yönetmenliğini  ise Yüksel Aksu'nun yaptığı  Olağan Şüpheliler dizi setinde yaşanılan bu talihsiz olaydan sonra çekimlere ara verildi.