Eser Yenenler'in eşi Berfu Yenenler sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla zaman zaman gündeme oluyor. Geçtiğimiz haftalarda Demet Akalın’la atışan ve sosyal medyanın gündemine oturan Berfu Yenenler şimdi de Ramazan paylaşımı ile gündeme geldi. Berfu Yenenler'in Ramazan paylaşımı sosyal medya kullanıcılarından tepki çekti.

Eser Yenenler'in tescilli güzel eşi Berfu Yenenler yaptığı paylaşımlarla gündeme gelmeye devam ediyor. Sosyal medya hesabından sık sık aile içinde çektikleri videoları paylaşan ve sempatik bulunan Berfu Yenenler bu defa Ramazan paylaşımı ile tepki çekti. Geçtiğimiz hafta Demet Akalın'la olan tartışması gündeme gelen Berfu Yenenler'in paylaşımını bazı takipçileri komik bulsa da bazıları ise saygısızlık olarak değerlendirdi. İşte Berfu Yenenler'in tepki çeken Ramazan paylaşımı...

Ramazan'da post atıyorumdur

Eser Yenenler'in eşi Berfu Yenenler sosyal medya hesabının bölümünden Ramazanda post atıyorumdur başlığı ile bir paylaşım yaptı. Berfu Yenenler'in bu paylaşımı bazı takipçileri tarafından komik bulundu ancak paylaşımın komik olmadığını hatta saygıszlık olduğunu düşünen takipçileri de vardı.

MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi! MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi!

Sosyal medyadan tepki yağdı

Geçtiğimiz hafta da Demet Akalın’la olan atışması gündeme gelen Berfu Yenenler’e bu defa Ramazan paylaşımı nedeniyle sosyal medya kullanıcılarından tepki yağdı. Birçok sosyal medya kullanıcısı yaptığı paylaşımın komik olmadığını Ayrıca Ramazan'da oruç tutanlar için saygısızlık olduğunu dile getirdi. Birçok eleştiriye yanıt veren Berfu Yenenler bu defa eleştirilere kulak tıkadı. Ancak Berfu Yenenler'in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımı da kaldırmadığı görüldü.