TRT dizisi, henüz birkaç aydır yayındaydı. Ancak reytinglerde aldığı kötü sonuçlardan ötürü finalinin yapılmasına karar verildi. Hangi dizi ekranlara veda ediyor? İşte izleyicilere duygu dolu anlar yaşatan o dizi...

TRT'de yayın hayatına başlayan Hayatımın Neşesi dizisiiyle ilgili üzücü haber verildi. Temmuz ayından bu yana ekranlarda gördüğümüz dizi, artık final yapmak üzere. Peki dizi ekranlara nasıl veda edecek? İşte detaylar... Ekranlara yeni bir soluk getiren ve kısa süre içerisinde izleyiciyle buluşan "Hayatımın Neşesi" dizisi, ne yazık ki sona yaklaşıyor. Tolga Tekin'in 'Mustafa Şenbakkal' ve Şebnem Bozoklu'nun 'Neşe Şenbakkal' olarak başarılı performanslar sergilediği bu dizi, ekran macerasını noktalama kararı aldı. Ekin Atalar'ın kaleminden çıkan ve Şahin Altuğ'un yönettiği bu dizi, Goya Entertainment etiketiyle seyirci karşısına çıktı.

Kuruluş Osman En Çok İzlenen Türk Dizisi Oldu! Bu Haftanın Reyting Rekoru ATV Yapımında! Kuruluş Osman En Çok İzlenen Türk Dizisi Oldu! Bu Haftanın Reyting Rekoru ATV Yapımında!

Hayatımın Neşesi Ne Zaman Final Yapacak?

Yapımcılığını Merve Zorlu ve Güneş Çelikcan'ın üstlendiği "Hayatımın Neşesi", yaklaşık olarak 18 bölümlük serüvenini 7 Kasım'da TRT1'de sonlandırıyor. Başarılı kadrosu ve etkileyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çeken dizi, izleyenlerini son bölümüyle duygusal bir veda ile buluşturacak.

hayatımınneşesii

Yeni Dizinin Adı Ne Olacak?

Dizinin finaliyle beraber TRT, hangi projeyi ekranlara taşıyacak? Yayın progamında oluşacak boşluğu bir şekilde yeni bir dizi veya yapımla doldurmak istiyorlar. Bunun için öncelikli olarak Kasım ayında dizinin ekranlardan kaldırılması beklenecek. Şimdilik büyük bekleyiş sürüyor ve en kısa sürede sizlerle gelişmeleri paylaşacağız. Birbirinden başarılı oyuncular yeni bir projede tekrardan buluşabilir. Bu konuda henüz netlik sağlanmış değil. Diziyle ilgiil kafanıza takılan soru işaretlerini yorumlar kısmından bizlere sorabilirsiniz. Son zamanların çok konuşulan yapımlarından biri olmasına rağmen istediği reytingi alamadığı için dizi hakkında final kararı verildiğini ekleyelim.