Bir Annenin Günahı uyarlama mı hangi diziden uyarlama Başrol oyuncuları kimler?

Bir Annenin Günahı dizisi bu  akşam kanal D ekranlarında bizlerle birlikte olurken, Kendine yayın hayatı için Kanal D yi seçmiş ve Kanal D ekranlarını reytinge doyuracak olan Bir Annenin Günahı dizisi konusu, Bir Annenin Günahı dizisi oyuncuları gibi dtay

Dizi Haberleri 19.12.2020 - 19:12 04.05.2021 - 04:24 İlan35
Bir Annenin Günahı dizisi bu  akşam kanal D ekranlarında bizlerle birlikte olurken, Kendine yayın hayatı için Kanal D yi seçmiş ve Kanal D ekranlarını reytinge doyuracak olan Bir Annenin Günahı dizisi konusu, Bir Annenin Günahı dizisi oyuncuları gibi dtaylarda günlerdir merakla araştırılıyor. Peki Bir Annenin Günahı dizisi oyuncuları, Bir Annenin Günahı konusu gibi detayları reytingleri toplamadan evveli bir an önce araştırıp paylaşalım istedik... İşte detaylar...

İşte o gün geldi çattı. Bilindiği üzereKanal D bu aralar bir çok dizisinin fişinin çekmiş ya da çekmeye hazırlanırkeni öyle bir dizisi bizlerle buluşacak ki, bir annenin adeta feryadını duyacaksınız. Oğlu için göz aldıklarını Bir Annenin günahı dizisinde koltuklarınıza adeta yapışıp izleyeceksiniz. Öyle ki rekabetin çok da fazla olmadığı bir gün olan Cumartesi günlerine damga vurmak için bu akşam yayın hayatına başlayan Çiçeği burnunda dizi Bir Annenin günahı dizisi hakkında yaptığımız araştırmaları sunmak istedik.


Bir Annenin Günahı da uyarlama


Bir Annenin Günahı dizisi oyuncuları ve Bir Annenin Günahı konusu gibi en can alıcı noktalara haberimizden ulaşabilirsiniz. Türkiye'de uyarlama diziler çok beğeniliyor. Bu yüzden de yapımcılar uyarlama dizi görünce peşinden koşuyor. Bildiği üzere daha önce de birçok dizi uyarlandı. Anne Mucize doktor, Kadın , Bizim Hikaye, Kiralık aşk gibi son zamanlarda da Sadakat reytiglerine bakılacak olursa, bu uyarlama dizilerin başarısının ne kadar fazla olduğunu görürsünüz.

 


Kore yapımlar revaçta


Özellikle Kore dizi uyarlamaları  bu sektörün en büyük ilham kaynağı olma yolunda ilerlerken, Lakin bu kez Filipinler'de yayınlanan bir dizi Türkçe versiyonu le bizlerle olmaya hazırlanıyor. Dizi Türkçeye Bir annenin günahı olarak çevrilmiştir.


Bir Annenin Günahı Başrol oyuncuları


Bir Annenin Günahı başrollerini Özge Özberk, Musa Uzunlar, Emre Kınay, Mert Yazıcıoğlu, Simay Barlas ve Pamir Pekin paylaşıyor . Kalabalık başrol kadrosu, dizinin ilgi odağının çok yönlü olacağının göstergesi olacağa benziyor.

Bir Annenin Günahı konusu neye dayanıyor


Hikayede Bir annenin oğlunu kurtarabilmek adına hayatından vazgeçmiş bir adamı öldürmesi anlatılıyor. yni Bir Annenin Günahı  ilk bi kaos ortamı şeklinde başlaacağa benziyor. Tbii ki de dizi hakkındaki bu yorumumuzu izlemeden anlayamayız. Bir Annenin Günahı fragmanların bakılacak olunursa, hasta olan Yusuf annesinin öldürdüğü adamın kızına aşık oluyor... Böyle İmkansız Aşk da bizleri bekleyeceği Bir Annenin Günahı 'nda öte yandan adam ölmeden önce ailesini, Emre kınay'ın Hayat verdiği Çetin karakteine emanet ediyor . Öte Yandan Çetin v Suna aşkı da başlayacak.

Barış Manço'nun şarkısı duygu yükleyecek

Bütün bu yaşananlar ile birlikte Barış Manço'nun parçasının yer aldığı son fragman da en çok Özge Özberk dikkat çekmekte. Lakin, en çok dikkat çekilen nokta sanat yönetmeni olurken,  Adını Feriha Koydum dizisi sonrasında sonra ilk kez gerçekten fakir bir hayat tablosu çizildiği açıklanıyor.


Herşey olması gereken gibi


Zenginse zengin, fakirse fakir... Herşey olması gerektiği gibi olduğunun vurgulandığı dizide diğer dizilerde olduğ gibi fakir kızın bile standartları üzerine bir yaşam sürüp gerçek yaşamdan uzaklaştığıkonusu kesinlikle yer almıyor.

Açıkladığımız bu bilgiler sonrasında beklentileri bir hayli yukarıda tutan dizi 21 Kasım'da yayınlanacak ve önceki ay final yapan Çatı Katı Aşk dizisinin yerine başlayacak . bakalım Kuzey Yıldızı , Gönül Dağı ve henüz günü değişen Sen Çal Kapımı dizilerine rakip olabilecek mi ?İzleyicileri kendisine çekmeyi başarabilecek mi ??  Şimdiden herkese iyi seyirler

Gelişmelerden Haberdar Olun

@