Bir Peri Masalı ve Sadakatsiz dizileri ile adından söz ettiren Taro Emir Tekin, ilişkisini noktaladı. Taro Emir Tekin ve Sofia neden ayrıldı? Aralarındaki aşkın sona erdiği ve karşılıklı anlaşarak ilişkiyi bitirdikleri iddia ediliyordu. Oyuncudan son dakika açıklaması geldi.

Fox TV'de yayınlanan Bir Peri Masalı dizisinde başrol oynamış olan başarılı oyuncu Taro Emir Tekin, biten ilişkisiyle gündeme geldi. Oyuncunun uzun süredir Sofia isimli kız arkadaşı ile birlikteliği bulunuyordu. Çoğu zaman kamera karşısına da beraber çıkıyorlardı. Ancak gelen haberle birlikte ilişkilerinin sonlandığı öğrenildi.

Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak? Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak?

İlişkileri Neden Bitti?

Taro Emir Tekin, ilişkilerinin neden bittiğine yönelik bir açıklamada bulunmadı. Onun yerine haberi doğruladı ve bu konu hakkında konuşmak istemediğini belirtti. Ayrılık kararını ise ortak şekilde aldıklarını ifade etti. Dolayısıyla anlaşarak ayrıldıkları anlaşıldı.

Evlenmeleri Bekleniyordu

Sofia ve Taro Emir Tekin'in yakın zaman sonra evlenerek ilişkilerini taçlandırmaları bekleniyordu. Ünlü oyuncunun hayranlarını beklentisi de bu şekildeydi. Ancak gidişat böyle olmadı. İlişkilerinin bittiği haberinden sonra ikilini Instagram sayfalarını temizledikleri görüldü. Fotoğraflar ve çeşitli anıların kaldırılması ise takipçilerde hüzün yarattı.

Sadakatsiz ile Ünlendi!

Taro Emir Tekin, Sadakatsiz dizisindeki Selçuk karakteri ile ün kazanmıştı. Başarılı oyuncu kısa süre içerisinde milyonlara seslendi. Reyting rekorları kıran dizideki performansından sonra ise Fox TV'deki Bir Peri Masalı dizisine başrol oynamaya başladı. Alina Boz ile harika bir oyunculuğa imza attılar. Başarılı oyuncu, şu sıralar biten ilişkisi ile gündeme gelse de yakın zaman sonra daha farklı projeler ile kendisini izleyebileceğiz.