Bir Viking intikam destanı beyazperdeye taşınacak!

“The Miniaturist” MASTERPIECE on PBS Sundays, September 9 - 23, 2018 at 9pm ET Shown: Anya Taylor-Joy as Petronella Brandt (C) The Forge/Laurence Cendrowicz for BBC and MASTERPIECE

Televizyon 07.11.2020 - 16:24 04.05.2021 - 04:24 İlan35
Yönetmen Robert Eggers ile film çalışmalarından daha önce arkadaş olduklarını aktaran Joy, filmin çekimleri sırasında böyle bir projenin içinde olmaktan gurur duyduğunu söyledi. 24 yaşındaki güzel oyuncu, seyirciye daha önce az karşılaştıkları bir deneyim sunacaklarını belirtti.

Yönetmen Eggers: Bütçesi diğer filmlerden daha fazla!


Yönetmenliğini Robert Eggers'ın üstlendiği filmin, bundan yaklaşık bin yıl öncesinde geçen bir Viking destanı olduğu belirtiliyor. The Lighthouse ve The Witch gibi korku filmlerini de yöneten Eggers, bu filmde birçok prostetik yaptıklarını ve filmin çok fazla mekanı olduğunu aktardı. Film, yönetmenin eski filmlerine kıyasla daha büyük bütçeyle çekildi.


Filmin konusu


Film, İskandinav mitolojisinde yer alan Prens Amleth'in hikayesinden uyarlandı. Filmin kahramanı Prens Amleth, annesini kaçıran ve babasını katleden amcasını yakalamak ve intikam almak ister. Filmin vizyon tarihi netleşmese de 2021 yılında gösterime gireceği belirtildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@