Bir Zamanlar Çukurova Gaffur gitti mi? ATV ekranların en çok sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova şok bir ayrılık daha yaşandı. Hünkar ve Yılmaz sonrası Gaffur Bir Zamanlar Çukurova dizisine veda etti.

Bir Zamanlar Çukurova Gaffur gitti mi? ATV ekranların en çok sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova şok bir ayrılık daha yaşandı. Hünkar ve Yılmaz sonrası Gaffur Bir Zamanlar Çukurova dizisine veda etti. Bir Zamanlar Çukurova Gaffur'u Bülent Polat senaryo gereği diziden çıktı!

Bir Zamanlar Çukurova Gaffur diziden çıktı mı?

ATV fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 3. ayrılık! Hünkar ve Yılmaz'ın ölerek veda ettiği Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Gaffur karakterini oynayan Bülent Polat dizisiden senaryo gereği Almanya giderek ayrıldı.

Bir Zamanlar Çukurova Gaffur geri dönecek mi?

ATV fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova Gaffur geri dönecek mi, gurbetten dönecek mi merak ediliyor. Ancak Bir Zamanlar Çukurova Gaffur bir daha dönmemek için diziden ayrıldığı konuşuluyor.

Bülent Polat Bir Zamanlar Çukurova neden çıktı!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Gaffur karakterini oynayan Bülent Polat vedası sonrası dizide kimsenin kalmayacağı düşünülüyordu. Ancak Gaffur'u dizide Demir Yaman tuttu!

Demir Yaman ısrarıyla Gaffur dizide kaldı. Ancak en çok Züleyha'nın tek sözü kalmasını sağladı.