Bir Zamanlar Çukurova dizisinde ayrılıklar bitmiyor! Bir Zamanlar Çukurova Hakan Gümüşoğlu öldü mü? İbrahim Çelikkol diziden neden ayrılıyor? İbrahim Çelikkol diziden çıktı mı?

ATV'nin 4 sezondur önemli ayrıklara rağmen devam eden dizisi Bir Zamanlar Çukurova'da yine bir ayrılık!

Geçtiğimiz sezon diziden neredeyse tüm başrol oyuncuları ayrılmış ve seyirci şoka uğramıştı. ATV'nin 4 sezondur devam eden ve reytinglerde başarısını sürdüren dizisi Bir Zamanlar Çukurova'da sadece Hilal Altınbilerek kalmıştı. 

Bir Zamanlar Çukurova dizisinden geçtiğimiz sezon Vahide Perçin, Uğur Güneş, Murat Ünalmış, Melike İpek Yalova, Kerem Alışık, Selin Yeninci, Selin Genç gibi dizinin ana kadrosundaki isimler ayrılmış daha sonra diziye giren Nazan Kesal ve Hande Soral'da diziye veda etmişti. 

820x547-ibrahim-celikkol-hakan-gumusoglu-karakteriyle-bir-zamanlar-cukurovaya-cok-yakisti-1632289990133

Bir Zamanlar Çukurova dizisindeki set kavgaları haberleri bitmiyor ve sürekli olarak magazinde yer alıyordu. Dizide Kerem Alışık, Uğur Güneş, Murat Yıldırım ve Hilal Altınbilek arasındaki set kavgaları sonrası birer birer diziden ayrılık haberleri gelmeye başlamıştı. 

Diziye daha sonra Furkan Palalı ve İbrahim Çelikkol dahil olmuştu. Ancak şimdi bir ayrılık daha yaşanacak! 

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde final mi olacak 5. sezon mu gelecek derken diziye Hakan karakteri ile dahil olan İbrahim Çelikkol veda ediyor! 

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Hakan ölecek mi?

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!

Bir Zamanlar Çukurova dizisini son bölümünde Hakan ölerek diziye veda edecek. İbrahim Çelikkol diziye neden veda ediyor merak konusu oldu.