Bir Zamanlar Çukurova Müjgan ölecek mi? Melike İpek Yalova diziden ayrılıyor mu

ATV ekranlarının fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 3. sezondur ekranlara gelmeye devam ediyor.

Dizi Haberleri 04.12.2020 - 00:04 04.05.2021 - 04:23 İlan35
ATV ekranlarının fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 3. sezondur ekranlara gelmeye devam ediyor. Bu akşam 75. bölümüyle ekranlara gelen ve birkaç haftadır adeta yaprak dökümü yaşanan dizide Müjgan herkesi korkutacak bir hamle yaptı. Oğlu Kerem Ali'den ayrılmaya dayanamayan Müjgan, Züleyha'nın iyiliğine adeta kötülükle karşılık verdi. Kucağında oğluyla dereye düşen Müjgan öldü mü merak edildi. Peki Kerem Ali de öldü mü? Melike İpek Yalova diziden ayrılıyor mu? İşte detaylar...

Başrollerini Hilal Altınbilek, Murat Ünalmış ve Uğur Güneş'in paylaştığı Bir Zamanlar Çukurova 3. sezonda büyük değişikliklerle ekranlara geliyor. Hünkar Yaman'ın ölümüyle yaprak dökümü başlayan diziye Kerem Alışık, Uğur Güneş, Melike İpek Yalova gibi isimlerinde ayrılacağı ortaya çıktı.

Bu akşam 75. bölümüyle ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova'da Müjgan'ın söylediği hamilelik yalanı ortaya çıktı. Gerçekleri itiraf eden Müjgan hem Ali Rahmet'i hem de Yılmaz'ı tamamen kaybetti. Fekeli konağından kovulan Müjgan, oğlu Kerem Ali'yle de ayrı düştü. Buna dayanamayan Müjgan kime yalvardıysa çare bulamadı ve Züleyha'ya gitti.

Müjgan'ın haline dayanamayan Züleyha ise Nazire'yi kandırıp Kerem Ali'yi aldı ve Müjgan'a götürdü. Çocuğu eve götürmek isteyen Züleyha'ya Kerem Ali'yi geri vermek istemeyen Müjgan koşmaya başladı. Ardından oğlu kucağındayken dereye düştü. Haliyle Müjgan ve Kerem Ali ölecek mi? Melike İpek Yalova diziden çıkıyor mu? Neden ayrıldı  araştırmaya başladı.Bir Zamanlar Çukurova Müjgan ölecek mi?

Tahminlerimize göre Müjgan, Bir Zamanlar Çukurova 75. bölümde oğluyla birlikte ölerek diziye veda edecek. Yaptıklarıyla kendi sonunu getiren hekim hanım, oğlunun da ölümüne sebep olarak Yılmaz'ı cezalandıracak

Melike İpek Yalova, Bir Zamanlar Çukurova dizisinden neden ayrıldı?

Yukarıda da söylediğimiz gibi Bir Zamanlar Çukurova dizisinde senaryo akışında büyük bir değişikliğe gidiliyor. Bu nedenle Yılmaz'a hayat veren Uğur Güneş de diziden ayrılacak. Haliyle Yılmaz öldüğünde Müjgan'ın da kalmasının bir nedeni olmayacağı için hekim hanıma hayat veren Melike İpek Yalova'nın ondan önce ayrılması daha doğru olacaktır.

Özetle Bir Zamanlar Çukurova'da Müjgan'a hayat veren Melike İpek Yalova, senaryo gereği ölerek diziye veda edecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@