Bir Zamanlar Çukurova'ya Hande Soral  dahil oluyor. Hem de Bir Zamanlar Çukurova'ya Hande Soral başrol olarak dahil oluyor.

Netflix’in yeni dizisi Beef, Rotten Tomatoes’ta olağnüstü bir puana ulaştı Netflix’in yeni dizisi Beef, Rotten Tomatoes’ta olağnüstü bir puana ulaştı
Bir Zamanlar Çukurova'ya Hande Soral  dahil oluyor. Hem de Bir Zamanlar Çukurova'ya Hande Soral başrol olarak dahil oluyor. Demir'in ve tüm Adana'nın aklını başından alacak bir karakter ile diziye dahil olan Hande Soral, Demir'i kendisi ve Züleyha arasında bırakacak. Bu sezon reytinglerinde düşüş olacağı söylense de aslında neden böyle bir iddia yani Bir Zamanlar Çukurova final iddiaları ortaya atıldı bilinmez ancak Bir Zamanlar Çukurova reytingleri çok da güzel seyrediyor Öyle ki severek izleyen seyirci her daim Bir Zamanlar Çukurova hakkında gelişmeleri yakından takip ediyor.

Bir Zamanlar Çukurova Hande Sorl dizideki adının henüz netleşmediği açıklansa da çekimlr için Adana yolunu bile tuttu. Hatta dizi de konağın başına dert olacak. Herkesi şaşırtacak olan Hande Soral Kuzey yıldızı dizisinde İsmail Demirci ile evlidir.

Bir Zamanlar Çukurova Hande Soral ile küllerinden doğacak


Son olarak Hande Soral'ın geleceği haberi Bir Zamanlar Çukurova severler tarafından çok dikkatle takip edilen gelişme olduğuna kannat getirilirken Bir Zamanlar Çukurova'ya Hande Soral'ın başrol olarak girmesi de merakta bıraktı. Bilindiği üzere Bir Zamanlar Çukurova'da ayrılık yaprakları sonbahar mevsiminde nasıl dökülür ise öyle dökülmeye başlamıştı. Hünkar'dan sonra Fekeli ve Behic'nin de gidecek olması sonrasında Bir Zamanlar Çukurova dizisine can suyu verme çabaları da devam ediyor. Peki Hande Soral Bir Zamanlar Çukurova dizisinde hangi karakter olarak dahil olacak? Bİr Zamanlar Çukurova final yapacak mı Bir Zamanlar Çukurova ne zaman final yapacak.


Rolü de belli


Annesinin ölümüyle yıkılan Demir Yaman'la (Murat Ünalmış) bağlantılı bir karakter olacağı öğrenilen rolü canlandıracak oyuncu belli oldu. Perşembe akşamları seyirciyle buluşan bir zamanlar Çukurova dizisine Hande Soral da dahil oldu mu?  olacak mı soruları bugünün en çok sorulan sorusu haline geldi. Zaten akıbetinin merak edildiği Bir Zamanlar Çukurova'ya dahil Olan Hande Soral başrolü kaptı...

Çekimleri Adana'da gerçekleştirilen dizinin kadrosunda Hilal Altınbilek,  Murat Ünalmış, Uğur Güneş , Kerem Alışık, Furkan Palalı ve Nazal Kesal gibi isimler yer almakta iken sosyal medya da Hande Soral Bİr Zamanlar Çukurova Hasthagi ile çok konuşulmaya başladı.Bİz de ilan 365 olarak yaptığımız araştırmada Hande Soral'ın şok br şekilde diziye başrol olarak katılacğaını öğrendik


Dizi Yeni üyesi  Hande Soral Dizi kimdir  hangi dizilerde rol aldı


Hande Soral 2 Şubat 1987 yılında Bursa'nın İnegöl ilçesinde dünyaya gelmiştir. İkiz kardeşleri bulunmaktadır ve Bensu ve Bedirhan Soral. Hande Soral'ın kardeşleri e kendisi gibi oyunculuk yapmaktadır.

Hande Soral,  İlkokul ve Ortaokulu Bursa'da bitirmiştir ve lise öğrenimi Bursa'da İnegöl turgutalp Anadolu Lisesi tamamlayıp üniversite öğrenimi için İstanbul'a geldi ve Bilgi Üniversitesi psikoloji bölümünde eğitimini tamamladı.  14 Ekim 2017 tarihinde kendisi gibi oyuncu olan İsmail Demirci ile evlenmiştir. Hande Soral 1.60 boyunda ve 54 kilo ağırlığında dır.

Hande Soral Oyunculuğa ilk adımı  2008 yılında İzleyici olarak katıldı Komedi Dükkanı adlı Programı nda tsadüf eseri atmıştır. Sahneye gönüllü oyuncu olarak çıkan Hande Soral bölümün sonunda programın yapımcısı tarafından aldığı oyunculuk teklifi ile sanat dünyasına giriş yaptı.