Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi ikinci sezonunda sürpriz bir değişiklik yaşandı. İşte ayrıntılar..

Senaryosu  Başar Başaran ile Emre Özdür tarafından kaleme alınan, yapımcılığı TMC Yapım adına Erol Avcı'nın üstlendiği ve yönetmen koltuğunda ise Osman Taşçı ile Barış Erçetin’in oturduğu Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde flaş bir değişiklik yaşandı.

Başrollerini Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Tayanç Ayaydın, Gülper Özdemir ve Devrim Saltoğlu'nun paylaştığı TRT 1 ekranlarında geçtiğimiz sezon başlayan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi ad değiştirdi.

2.sezonuna yeni ad!

Yakın tarihte Kıbrıs' da neler yaşandığı, özgürlük mücadeleleri, zulümler ve Türk halkının yaşadığı sorunları  konu alan ve oyuncu kadrosunda ise;  Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Gülper Özdemir, Ahmet Kural, Devrim Saltoğlu, Deniz Baytaş, Hakan Güner, Tayanç Ayaaydın, Hasan Küçükçetin, Miray Akay, Ahmet Sömers,  Nebil Sayın, Emre Törün, Bade Arazlı gibi isimler yer aldığı sevilen dizinin yeni adı "Kıbrıs Zafere Doğru" oldu.

Kıbrıs’ın Çanakkale Destanı olarak tarihe geçen “Erenköy Direnişi”nin ekranlara geleceği, ikinci sezonda  “Kıbrıs Zafere Doğru” adıyla ekrana gelecek.

Yeni sezon çekimleri hızla devam eden dizinin henüz 2.sezon yayın tarihi ise açıklanmadı. Açıklandığında paylaşacağız..

Kasaba Doktoru Dizisinin Temel Sorunu Nedir? Kasaba Doktoru Dizisinin Temel Sorunu Nedir?