Ünlü oyuncu Birce Akalay yeni bir aşka yelken açtı. Bir süredir kalbi boş olan güzel oyuncunun hakkında aşk iddiaları devam ediyordu. Bugün ilk defa sevgilisi ile birlikte kameralara yakalanan Birce Akalay'ın sevgilisinin kim olduğu da araştırılmaya başlandı. Peki Birce Akalay'ın sevgilisi Erdem Hamza kimdir? Erdem Hamza kaç yaşında, mesleği ne?

Birce Akalay'ın sevgilisi Erdem Hamza kimdir?

Birce Akalay bir süredir aşk yaşadığı Fatih Saylan ile geçtiğimiz günlerde yollarını ayırmıştı. Yeni bir aşka yelken açtığı ortaya çıkan Birce Akalay sevgilisi Erdem Hamza ile bir mekanda yakalandı. Görüntülerin magazin basınında yayınlanması sonrasında Birce Akalay'ın sevgilisi Erdem Hamza kimdir Kaç yaşında mesleği ne gibi soruların yanıtı araştırılmaya başlandı. Fakat Erdem Hamza hakkında detaylı bir bilgi bulunmuyor. Bilgilerin ortaya çıkması sonrasında haberimiz de sizlerle paylaşacağız…

birce-akalayin-sevgilisi-erdem-hamza-kimdir-erdem-hamza-ne-is-yapiyor-kac-yasinda-2

Erdem Hamza mesleği ne?

Televizyon ekranlarının sevilen yüzü Birce Akalay ile aşk yaşadığı ortaya çıkan Erdem Hamza'nın mesleği belli oldu. 37 yaşındaki Birce Akalay ile aşk yaşayan Erdem Hamza iç mimarlık yapıyor.

birce-akalayin-sevgilisi-erdem-hamza-kimdir-erdem-hamza-ne-is-yapiyor-kac-yasinda

Birce Akalay kimdir, kaç yaşında?

Birce Akalay, 19 Haziran 1984 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Oyunculuk mesleğinin yanı sıra Haliç Üniversitesi konservatuar tiyatro bölümü öğretim görevlisi olan Birce Akalay ilk önemli rolünü Yer Gök Aşk dizisinde hava karakteri ile aldı. Ardından bir çok hızlı da yer alan güzel oyuncu Küçük Ağa ve Siyah Beyaz Aşk gibi yapımlarla daha da çok sevildi. Birce Akalay tiyatro hayatına ise 2017 yılında Müjdat Gezen'in yönettiği Yedi Kocalı Hürmüz oyunu ile başladı.