2016 yılında Fransa’nın başkenti Paris’te evlenen Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer, ilk kez anne-baba olmanın heyecanını yaşıyor…

Gözden kaçırmayın

Burcu Biricik Sütyen Konusunda Ahmet Çakar'a Fena Kapak Yaptı! Melis Sezen Ne Söyledi? Burcu Biricik Sütyen Konusunda Ahmet Çakar'a Fena Kapak Yaptı! Melis Sezen Ne Söyledi?

Türkiye’nin en yakışıklı isimlerinden biri olan Kıvanç Tatlıtuğ ve güzeller güzeli eşi Başak Dizer, ilk çocukları Kurt Efe’yi kucaklarına aldılar. 6 yıl önce nikah masasına oturan ünlü çift, nikahlarını Paris’te kıymıştı. Çiftin evlendikleri dönem evlilikleri hakkında pek çok iddia ortaya atılmıştı. Bunlardan biri Kıvanç Tatlıtuğ’un annesinin Başak Dizer’i istemediği yönündeydi. Evlendikten sonra iş çocuğa gelince bu kez de çiftin çocuk sahibi olmakta sorun yaşadığı ve tedavi gördüğü iddia edilmişti. Tüm bu iddiaların ardından ünlü çift Kurt Efe’yi kucaklarına aldılar. Peki ünlü çiftin çocukları Kurt Efe kime benziyor?

PARİS’TE EVLENDİLER

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer’in sürpriz bir şekilde başlayan aşkları, sürpriz bir şekilde nikah masasına taşındı. 2016 yılında Fransa’nın başkenti Paris’te sade bir törenle evlenen çiftin nikahı günlerce konuşuldu. O dönem Kıvanç Tatlıtuğ’un annesinin Başak Dizer’i istemediği yönünde bir takım iddialara ortaya atılsa da çiftin evlilikleri herkesi gıptayla baktığı, nazar etmek istemediği bir evlile dönüştü.

İSİM ÇOK TARTIŞILDI

2016 yılından bu yana evli olan çiftten çok uzun süredir çocuk haberi bekleniyordu. Ancak bir yandan da pek çok iddia kol geziyordu. Bu iddialardan biri Başak Dizer ve Kıvanç Tatlıtuğ’un, doğal yollardan çocuk sahibi olamadığı ve tedavi gördükleri yönündeydi. Ve nitekim sonunda beklenen müjdeli haber geldi. Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer, ilk çocuklarının haberini verdi.

Çok kısa bir süre önce de ünlü çift çocuklarına ne ad vereceklerini açıkladı ve herkesi yine şaşkına çevirmeyi başardılar. Kıvanç Tatlıtuğ bir dönem canladırdığı Kurt Seyid karakterinden çok etkilendiği için oğluna Kurt Efe adını verdi. İsim şokunun ardından nihayet Kurt Efe sağlıkla dünyaya geldi. Sağlıklı bir erkek bebek sahibi olan ünlü çiftten ilk duyuruyu yapan Kıvanç Tatlıtuğ oldu. Tatlıtuğ, Twitter’dan yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi Kurt Efe'mizi sağlıkla kucağımıza aldık çok şükür. Mutluluğumuz tarifsiz. İsteyen herkese nasip olsun. Başak ve ben tüm güzel dileklerinize teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız…’

KURT EFE KİME BENZİYOR?

En çok merak edilen konu ise Kurt Efe’nin kime benzediği. Hastaneden gelen bilgilere göre Kurt Efe, babasının bire bir kopyası gibi.