Bomba! Ünlü Magazinci Açıkladı: Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk Arasında Aşk Var! Yok Diyen..

Ünlü magazinci açıkladı. Neslihan Atagül'ün eşi Kadir Doğulu ile partneri Serra Arıtürk arasındaki aşk iddialarına bomba açıklama geldi!

Magazin 15.07.2021 - 22:53 15.07.2021 - 22:56 Ece Sahan

Kanal D'nin yeni dizisi Aşkın Tarifi'nin partnerleri Kadir Doğulu ile Serra Arıtürk arasında ki video gündem olmuştu.

Ünlü magazinci Kemal Doğulu ile Serra Arıtürk arasındaki iddialara dair bomba açıkmalar yaptı. Neslihan Atagül deliye dönecek gibi duruyor!

Magazinci Dilara Pekel yazısında Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk için önemli iddialarda bulundu. Serra Arıtürk ile Kadir Doğulu'nun birbirlerinin gözlerinin içine bakarak ve omuzlaruna yatarak okuduğu şarkı videosu magazine bomba gibi düşmüştü. 

Görüntüler sonrası sosyal medya kullanıcıları "Neslihan'ın yerinde olsam boşanırdım, biri bu adama evli olduğunu hatırlatsın" yorumları yapmıştı.

Neslihan Atagül ise bu haberlere manidar bir paylaşım yaptı. Neslihan Atagül gülerek fotoğrafını paylaşıp "Durun biraz güleceğim" yazdı.

Kadir Doğulu ise açıklamasında "Gündem mi olmuşuz. Neslihan bana sabah kahvaltı hazırladı." diye cevap vererek bir sorun olmadığını söylemişti.

DİLARA PEKEL'DEN İDDİALAR!

Magazinci Dilara Pekel yazısında şu ifadeleri kullandı;

"BEN AŞKI YÜZ METREDEN TANIRIM"

Nefis bir Candan Erçetin şarkısıdır, bilirsiniz... ‘Aşk bu Geliyorum demeden geliyor, gitmiyor... Unutmak, öğrenmekten daha çok zaman alıyor. Bilgi ceza, bilgi suç. Taşımak ağır. Ben aşkı 100 metreden tanırım...’ Gayet mutlu bir evlilikleri var o yüzden ahkam kesmek istemiyorum ama şu videoya bakıp da ‘aşk yok’ demek de... Ya ama neyse. Zaten dilim yanmış bu aşk meselelerinde. Kelin ilacı olsa başına sürermiş... Lafın tamamını da ancak anlamayana söylerlermiş... Ben de bir şey demedim zaten...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@