Tuba Büyüküstün eski sevgilisi Umut Evirgen’in tüm ilişkilerine damga vurmaya ant içmiş gibi...

Tuba Büyüksütün, 2017 yılında aşk yaşamaya başladığı işletmeci sevgilisi Umut Evirgen'in her yeni ilişkisine bir şekilde dahil olmaya devam ediyor.

Mert Ramazan Demir Kubilay Aka Olayı İçin Son Kez Konuştu Mert Ramazan Demir Kubilay Aka Olayı İçin Son Kez Konuştu

Büyüksütün’ün eski sevgilisi Umut Evirgen bu defa yeni sevgilisi Serenay Sarıkaya’nın doğum gününü instagram’dan kutlayarak aşk ilanı yaptı ve hemen arkasından Büyüküstün'den adeta "bana bak" paylaşımı geldi.

Serenay Sarıkaya'nın eski Nur Fettahoğlu'nun yeni sevgilisi Umut Evirgen'in aşk hayatını masaya yatırıyoruz

Umut Evirgen’in adı magazin dünyasında ilk kez Tuba Büyüküstün ile yaşadığı aşk sonrası duyulmuştu ki meşhur birlikteliğin bitişinin ardından  Evirgen bir başka güzel oyuncu Melisa Şenolsun ile aşk yaşamaya başlamıştı.

Ancak Melisa Şenolsun ve Umut Evirgen birlikteliği Evirgen'in Tuba Büyüküstünü'unutamadığı iddiaları ve haberleri ile yıpratılmış ve hatta krize de sebep olduğu iddia edilmişti.

Tuba Büyüküstün'ün paylaşımı ayrılık mı getirdi? Umut Evirgen'in Serenay Sarıkaya sessizliği

Magazine de düşen haberlere göre Umut Evirgen’in bayram kutlamalarında bile Büyüküstüne’e mesaj atması sonrası da Melisa Şenolsun mücadeleden vazgeçip Evirgen’den ayrılmıştı.

Umut Evirgen'in bu defa da Serenay Sarıkaya ile ilişkiye başladığı “İyi doğdun birtanem” notu eşliğinde fotoğraf paylaşımı ile tam öğrenilmişti ki bu aşka da Tuba Büyüküstün damgası gecikmedi.

Evirgen'in aşk ilanı sonrası eski sevgili Tuba Büyüküstün sosyal medya hesabından güzelliğini gözler önüne sererek bir video paylaştı. Neşeli şekilde dans ederken görülen Büyüküstüm sosyal medyada “Eski sevgilim yeni sevgili yapınca umursama seviyem” denilerek paylaşılırken magazinin de gözde haberlerinde oldu ve yeni aşk yine Tuba Büyüküstün ile satırlara geçti.

Tuba Büyüküstün , eski sevgilisi Umut Evirgen'e mi gönderme yaptı

Bu arada Tuba Büyüküstün, geçtiğimiz haftalarda yine Serenay Sarıkaya ile Umut Evirgen haberleri sonrası Umut Evirgen ile sevgili olduğu tarihteki günlüğünden bir sayfa paylaşmıştı ki o sayfa da “Sevgilim nasıl özlemişim oranda buran olmayı.. Kokunun burnuma dolmasını özlemişim. O aşık olduğum beni güldüren adam artık yok. Belki ben öldürdüm onu belki o gitti. Tek bildiğim o artık buralarda yok” ifadeleri açık açık bir seslenme olarak yorumlanmıştı.