Fox TV’nin yaz dizisi olarak ekranlara gelen Senden Daha Güzel adlı dizisinde Burak Çelik ve kaslarına haddinden fazla yer verilince önce dizi sonra da Burak Çelik'in kendisi hedefe konuldu.

Fox TV ekranlarında yer alan Senden Daha Güzel adlı dizide oyuncu Cemre Baysel'in partneri olarak yer alan Burak Çelik isminden çok kaslarını duyurdu.

Dizinin yayına girdiği ilk günden beri önce eleştiri alan partner uyumu sonrasında dizi karelerinde Burak Çelik'in çıplak hallerinin fazlaca ve abartılarak kullanılması ile Senden Daha Güzel projesi adeta bir hüsran oldu.

Burak Çelik'in çok eleştirilen kaslarının sırrı ortaya çıktı! 2

Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak... Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak...

Salı akşamları yayınlanan Senden Daha Güzel’in ilk bölümünden itibaren, Burak Çelik’in yarı çıplak halleri ekranda yer almaya ve dizinin, oyuncunun kas gösterisine dönüşen halleri ciddi bir boyutta rahatsızlık getirdi ve bu izleyici kaybına dönüştü.

Senden Daha Güzel dizisinin "Burak Çelik Vücut Sergisi" olduğunu söyleyen bir kitle sosyal medyadan Burak Çelik'in de hesabından yoğun şekilde attığı yarı çıplak fotoğrafları sonrası artık diziden ziyade bizzat Burak Çelik ile dalga geçmeye başladı.

Burak Çelik'in çok eleştirilen kaslarının sırrı ortaya çıktı! 3

Instagram hesabından yoğun şekilde spor yaparkenki görüntülerini paylaşan Burak Çelik’in kaslı ve fit görüntüsü için büyük emek harcadığı kabul edilirken gelen yorum ve eleştirilerin yanı sıra reytinglerdeki durum itibari ile de olan oyuncu Cemre Baysel'e oldu gözüküyor.

Burak Çelik'in çok eleştirilen kaslarının sırrı ortaya çıktı! 1

Ünlü oyuncu geçtiğimiz yaz Aytaç Şaşmaz ile yer aldığı projede partneri ile ciddi bir başarı sağlamış ve tam bir yaz dizisi yaşatmıştı.