MHP eski milletvekili Ahmet Çakar'ın sözlerine en son Burcu Biricik'ten tepki geldi ki bu cevap çok konuşulacak...

Beyaz Show TV8'e Geliyor! Acun Ilıcalı Detayları Açıkladı! Beyaz Show TV8'e Geliyor! Acun Ilıcalı Detayları Açıkladı!

"Biz size altınızda donunuz var mı diye soruyor muyuz?" diyerek MHP eski milletvekili Ahmet Çakar'a cevap veren Camdaki Kız'ın başarılı oyuncusu Burcu Biricik sözleri ile sosyal medyanın da gündemine girdi.

Melis Sezen'in dekoltesine takılıp, 6 ay sonra gündeme getiren MHP eski milletvekili Ahmet Çakar cevabını Burcu Biricik'ten aldı.

Burcu Biricik Ahmet Çakar'ın akıl almaz takıntısı için yaptığı açıklamada "Biz size altınızda donunuz var mı diye soruyor muyuz?" diyerek tepki gösterdi.

MHP eski milletvekili Ahmet Çakar oyuncu Melis Sezen'in dekolteli elbisesiyle ilgili yaptığı yorumla şoke eden sözler "Geçen gün onları bir galaya çağırdılar. Bir kıyafet giymiş o kıyafet kanunen suç. Çünkü göğüs dekoltesi tamamıyla açık toplum içinde kendini gösteriyor. Yani sütyen yok, göğüs dekoltesi göbeğe kadar inmiş" olmuştu.

Birçok isim Ahmet Çakar'a sert çıkarken Hazal Kaya sonrası sıradaki tokat Camdaki Kız'ın Nalan'ı Burcu Biricik'ten geldi.

Burcu Biricik yaptığı paylaşımda "Beyefendiler biz size soruyor muyuz altınızda donunuz var mı diye? Sormuyoruz çünkü bizi ilgilendirmez. Sormuyoruz çünkü üzerimize vazife değil! Üzerinize vazife olmayan şeylerden rica ediyorum uzak durun artık! Sanıyor musunuz ki siz böyle konuşunca biz sizin uygun gördüğünüz şekilde giyineceğiz. Yapmayın komik olmayın!" dedi.

2

Bu arada MHP eski milletvekili Ahmet Çakar, Adnan Oktar'ın kedicikleri ile de gündeme gelen, programlarına katıldığı medyada yer alan bir isim olarak da hatırlandı.

Oktar'ın müridinden hapiste ilginç imaj - Güncel - ODATV