Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy yeni dizisi ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Netflix Türkiye’de yayınlanan olan Kübra dizisinin oyuncu kadrosuna yeni isimler katılmaya devam ediyor. Peki, Kübra dizisi ne zaman yayınlanacak? Kübra dizisinin konusu olacak? İşte detaylar…

OGM Pictures tarafından yapımcılığı üstlenilen Kübra dizisinin hazırlıkları hız kesmeden devam ediyor. Başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı dizi sezonun en merak edilen yapımları arasında gösteriliyor. Yakışıklı oyuncu bir süredir Kübra dizisi için çalışmalarını sürdürüyordu.

16634211-700x400

Televizyon ekranında yayınlanması planlanan dizi ani bir kararla Netflix Türkiye’ye geçiş yaptı. Netflix’in ilk iç yapım projesi olan Hakan Muhafız dizisinde de başrol oynayan Çağatay Ulusoy, uluslararası arenada da boy göstermek istiyor. Merakla beklenen dizinin yönetmen koltuğunda ise Taylan Biraderler oturacak.

Magazin-dunyasi-Cagatay-Ulusoy-ve-Busra-Develi039yi-konusuyor-740x420

Çağatay Ulusoy’un Partneri Kim Olacak?

Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı! Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı!

Hem Türkiye’de hem de yurt dışında geniş bir hayran kitlesine sahip olan Çağatay Ulusoy, oyunculuk performansı ile beğeni kazanmayı başardı. Yakışıklı oyuncu son olarak Blu TV’de yayınlanan Yeşilçam dizisinde seyirci karşısına çıkmıştı. Afra Saraçoğlu ile partner olan Çağatay Ulusoy, romantik komedi türünde ilerleyen Yeşilçam dizisinde farklı bir karakteri canlandırmıştı. Dijital platformların sağladığı çalışma şartları nedeniyle tercihini bu alanda kullanan Çağatay Ulusoy, uzun bir beklemem sürecinin ardından geri dönmeye karar verdi. Çağatay Ulusoy’un Kübra dizisindeki partnerinin kim olacağı da hayranları arasında tartışma konusu oldu.

70320231033366879544_1

Kübra Dizisinin Oyuncu Kadrosu

Netflix’te yayınlanacak olan Kübra dizisi iç yapım projesi olarak hazırlanıyor. Son yıllarda başarılı dizilere imza atan OGM Pictures tarafından hazırlanan dizi Afşin Kum’un aynı adı taşıyan romanından uyarlanacak. Kübra dizisinin oyuncu kadrosunda Ahsen Eroğlu ve Büşra Develi yer alacak. OGM Pictures tarafından oyuncu kadrosuna Aytek Şayan’ın da dahil olduğu açıklandı. İlk planlamalara göre Kübra dizisinin 3 sezon sürmesi bekleniyor. Lakin, izlenme oranlarına bağlı olarak sezon sayısının belirlenmesine karar verildi. Her sezon 8 bölümden oluşacak. Öte yandan dizinin oyuncu kadrosuna sürpriz isimlerin dahil olması için yapımcı firmanın arayış içerisinde olduğu öğrenildi.

t25_ahsen-eroglu-kac-yasinda--110

Ahsen Eroğlu Yetersiz Bulundu

Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy’un hayranları tarafından Kübra dizisinin oyuncu kadrosuyla ilgili eleştiriler yapılmaya devam ediyor. Çağatay Ulusoy’un partnerinin daha güçlü bir isim olmasını talep eden hayranları, Ahsen Eroğlu’nu yetersiz buluyor. Menajerimi Ara dizisinde canlandırdığı Dicle karakteri ile popülerliğini artırmayı başaran Ahsen Eroğlu ise yeni rolüne odaklanmış bulunuyor. Genç oyuncu diziye de adını veren Kübra karakterini canlandıracak. Kübra dizisinin 2023 Ekim-Kasım ayları içerisinde yayınlanması planlanıyor.