Podyumların ve ekranların aranan ismi Çağla Şıkel, magazin sayfalarına bu defa da Edis ile düştü ancak gündeme yine Deniz Şahin oturdu.

2015 yılında iki oğlunun babası Emre Altuğ ile evliliğini noktaladıktan sonra özel hayatı ile hiçbir şekilde gündeme gelmemeye dikkat eden Çağla Şıkel'in adı sadece bir konser sebebi ile şarkıcı Edis ile anılmaya başlandı.

Şıkel'in Edis konserinde genç sanatçıya "Seni çok seviyorum' diye bağırdığına dair iddialar magazinde yer almaya başlayınca  Çağla Şıkel de yaptığı bir açıklama ile dedikodulara nokta koydu.

Ünlü manken Edis konserinde genç sanatçıya "Seni çok seviyorum' diye bağırdığına dair iddialarla ilgili olarak "Zamanında o bana hayranmış, şimdi ben ona hayranım. Çok seviyorum kendisini... Ama konserde ona öyle bağırmadım." dedi ve "Öyle bağıracağım bir insan varsa o Sezen Aksu'dur.
Tabii bir de 'Seni seviyorum' diyeceğim erkek, çocuklarımdır'' açıklaması ile noktaladı.

Ancak magazin gazetelerinde haber, eski bir aşk dedikoduları ile birlikte yapılınca gündem de alakasız bir yere vardı.

Çağla Şıkel'in adı Emre Altuğ'dan boşandıktan uzun süre sonra sık sık Erciyes'e gitmesi sebebi ile  buradaki ünlü bir otelin sahibi Deniz Şahin ile anılmıştı.

O zamanlar magazin gündemine bomba gibi düşen bu haber, Çağla Şıkel'in Edis konserinde ki haberi ile harmanlanınca tabi ki ünlü mankenin hayranları da yine Deniz Şahin'i merak etmeye ve araştırmaya başladılar.

Camdaki Kız’ın Rafet’i Tamer Levent Öpüştüğü Kız Kim? Yakalanınca Önce "Prova" Sonra "Montaj" Dedi! Erişim Engeli İstedi Camdaki Kız’ın Rafet’i Tamer Levent Öpüştüğü Kız Kim? Yakalanınca Önce "Prova" Sonra "Montaj" Dedi! Erişim Engeli İstedi