Kanal D dizisi Camdaki Kız için final zamanı geldi. Burcu Biricik, dizi hakkında konuştu ve final ipucunu verdi. Peki dizi kaçıncı bölümde sona erecek? Merakla beklenen bu sorunun yanıtını sizlerle paylaşacağız.

Camdaki Kız dizisi için final kararının verildiği ortaya çıktı. Dizinin başrol oyuncularından biri olan Burcu Biricik, canlandırdığı Nalan karakteri ile büyük beğeni toplamıştı. Güzel oyuncu, eşiyle birlikte mekanda yemek çıkışı görüntülendi. Kendisine sorulan soruları yanıtlayan başarılı isim, önemli açıklamalarda bulundu.

Dizinin Final Yapacağını Duyurdu!

Burcu Biricik, açıklamasında final iddialarına karşılık verdi ve "Üçüncü yıla geldik. İki yıldır çalışıyoruz. Tatlı ve sevdiğimiz bir ekipleyiz. Yavaş yavaş sonuna yaklaşıyoruz. Seyircimiz de sağ olsun bizi hiç yalnız bırakmadı. Yorulduk ama mutluyum." dedi.

Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor… Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor…

Dizi Ne Zaman Final Yapacak?

Kanal D dizisi Camdaki Kız'ın final yapacağı tarih henüz netleşmiş değil. Ancak yakın zamanda finalin hangi tarihte olacağı ortaya çıkacaktır. Camdaki Kız'da büyük bekleyiş sürüyor. Dizinin gittikçe daha heyecanlı bir hal aldığını da vurgulayalım. Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı isimli romanından uyarlanan Camdaki Kız, izleyicilere heyecan dolu anlar yaşattı.