Kanal D’de yayınlanan Camdaki Kız dizisine yeni transfer. İzlenme rekorları kıran diziye öyle bir isim Katılıyor ki Burcu bile kim tahtı sallanacak.

Kanal D ekranlarının izlenme rekorları kıran dizisi Camdaki Kız yeni sezona bomba gibi girdi ve Perşembe akşamlarının galibi olarak yoluna devam ediyor. Son dönemlerde dizinin başrol oyuncusu Burcu Biricik'in kaza geçirdiği ve diziden ayrılacağı yönünde iddialar çıkmıştı. Ancak güzel oyuncu çektiği bir video ile bu iddiaları yalanladı. Burcu Biricik ayrılacak derken camdaki kız dizisine yeni Bir transfer gerçekleşti. Hatta diziye öyle bir isim katılacak ki yer yerinden oynayacak.

Kanal D'de Burcu Biricik in başrolünde bulunduğu geniş oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine toplayan uyarlama dizi camdaki kız hız kesmeden yoluna devam ediyor. Geçtiğimiz sezonun en iyi çıkış yapan yapımlarından biri olan ve bu sezona da bomba gibi başlayan dizide yeni gelişmeler da yaşanıyor. Gelen son bilgilere göre dizinin kadrosuna bomba bir isim katıldı. Hatta bu isim o kadar sevilen biri ki camdaki kız dizisinin kadrosuna girmesi ile beraber başrol oyuncusu Burcu Biricik'in tahtını da sağlayacak gibi görünüyor.

YÜSRA GEYİK CAMDAKİ KIZ KADROSUNDA

Arka Sokaklar dizisinde Zeliş karakteri ile uzun yıllar boyunca izleyici karşısına çıkan ve izleyicilerin gönlünde taht kuran Yüsra Geyik camdaki kız dizisinin kadrosuna dahil oldu. Genç oyuncunun 20 bölümden itibaren camdaki kız da görüneceği öğrenildi. Yüsra Geyik, geçtiğimiz sezon Arka Sokaklar dizisinden ayrılmıştı.

camdaki-kiz-dizisine-oyle-bir-isim-geliyor-ki-burcu-biricikin-tahti-sallanacak-guzelligi-ile-yen-3

HANGİ KARAKTERE HAYAT VERECEK?

Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı! Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı!

Camdaki Kız 20. bölümden itibaren izleyici karşısına çıkacak olan güzel oyuncu Yüsra Geyik hangi karaktere Hayat verecek sorusunun yanıtı da merak ediliyordu. Şu an için sadece Cihangir Ceyhan'ın hayatı verdiği Hayri karakterinin karısı olan rol boş görünüyor. Ancak Yüsra Geyik’in bu role uygun olduğu düşünülmüyor o rol için başka bir isimle görüşme yapılıyor. Yüsra Geyik’in ise Sedat karakterinin yeni sevgilisi olacağı konuşuluyor.