Gülseren Budayıcıoğlu'nun romanları dizi olmaya devam ediyor. İlk olarak Özcan Deniz ve Aslı Enver'in başrolünde yer aldığı İstanbullu Gelin dizisi ile başlayan sonrasında Doğduğun Ev Kaderindir, Kırmızı Oda ve Masumlar Apartmanı ile devam eden uyarlamal

Burak Deniz Adana'yı Karıştırdı! Mahkemelik Oldu! Emre Yusufi Kimdir? Nilperi Şahinkaya Kararını Verdi! Burak Deniz Adana'yı Karıştırdı! Mahkemelik Oldu! Emre Yusufi Kimdir? Nilperi Şahinkaya Kararını Verdi!
Gülseren Budayıcıoğlu'nun romanları dizi olmaya devam ediyor. İlk olarak Özcan Deniz ve Aslı Enver'in başrolünde yer aldığı İstanbullu Gelin dizisi ile başlayan sonrasında Doğduğun Ev Kaderindir, Kırmızı Oda ve Masumlar Apartmanı ile devam eden uyarlamalara bir yenisi daha ekleniyor. 4 uyarlamanın da ekranlarda reyting rekorları kırmasından sonra 5. olarak Camdaki Kız geliyor.  Camdaki Kız dizisinin  oyuncu kadrosu da belli oldu. İşte diziye dair merak edilenler haberimizde yer alıyor...

Türk dizi tarihinde ilke imza atan Psikiyatr ve yazar Gülseren Budayıcıoğlu,  çıkardığı kitaplardan 5. dizi çekiliyor. Kitaplarındaki başarı dizilerde de devam ediyor.  Bu sezona damga vuran Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda ve Doğduğun Ev Kaderindir ekranlarda fırtına estiriyor. Şimdi ise Camdaki Kız ile bu başarının devam etmesi bekleniyor.

Camdaki Kız için uzun süredir başrol aranıyordu. İlk olarak Uraz Kaygılaroğlu'ya teklif gitmiş fakat kabul etmemişti. Erkek başrol arayışı devam ederken kadın başrol belli oldu. Burcu Biricik teklifi kabul etti. Başarılı oyuncu Nalan karakterini canlandıracak.  Burcu Biricik çalışmalara başlarken kadroda yavaştan belli olmaya başladı.

Uzun süredir ekranlarda olmayan ve bir dizi projesinde yer almak isteyen güzel oyuncu Hande Ataizi Camdaki Kız dizisinin kadrosuna dahil olduğu öğrenildi. Çukur dizisinde Fadik'i canlandıran Nur  Sürer ile en son Maria ve Mustafa dizisinde oynayan Tamer Levent'in de dizinin kadrosunda olduğu ortaya çıktı. Son edinilen bilgiye göre ise;  Enes Arıkan'a da teklif gittiği ve oyuncunun sıcak baktığı öğrenildi.

Erkek başrol belli oldu!

OGM Pictures'in yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda ise Nadim Güç'ün oturacağı dizinin başrol oyuncusu en son  Kırmızı Oda'da oynayan Feyyaz Şerifoğlu oldu. Böylelikle kadro hemen hemen tamamlanmış oldu.

Feyyaz Şerifoğlu ve Burcu Biricik'in başrolünde ve kadrosunda Hande Ataizi, Enes Arıkan, Nur Sürer, Tamer Levent, Devrim Yakut, Nihal Menzin ve Selma Ergenç gibi oyuncuların yer alacağı Camdaki Kız dizisinin Kanal D ekranlarında yayınlanacağı da gelen bilgiler arasında yer alıyor.