Kanal D'nin 8 Nisan Perşembe ilk bölümü ile bugün ekranlara gelen dizisi Camdaki Kız dizisinde Muzo karakteri merak edildi. Camdaki Kız Muzaffer kim? Camdaki Kız Muzo gerçek adı ne? Camdaki Kız Muza hangi oyuncu oynuyor? Camdaki Kız Muzo karakteri ilgi

Kanal D'nin 8 Nisan Perşembe ilk bölümü ile bugün ekranlara gelen dizisi Camdaki Kız dizisinde Muzo karakteri merak edildi. Camdaki Kız Muzaffer kim? Camdaki Kız Muzo gerçek adı ne? Camdaki Kız Muza hangi oyuncu oynuyor?

Camdaki Kız Muzo karakteri ilgi uyandırdı. Camdaki Kız Muzo'nun hikayesi ne? Camdaki Kız Muzaffer neden yüzü gösterilmedi? Camdaki Kız Muzaffer'in hikayesi ne?

Kanal D reyting rekorları beklediği Camdaki Kız dizisi 8 Nisan Perşembe ilk bölümü ile bugün başladı. ATV'de Bir Zamanlar Çukurova, Show Tv'de Alev ALev, Fox TV'de Bir Zamanlar Çukurova ve TRT'de Bir Zamanlar Kıbrıs dizisine rakip olan Camdaki Kız dizisi ilk bölümü ilgi uyandırdı.

Camdaki Kız dizisinde Muzo karakteri merak konusu oldu. Camdaki Kız Muzo kim? Neden odadan çıkmadı ve yüzü gösterilmedi? Ne zaman görülecek? Camdaki Kız Muzo yani Muzaffer'i hangi oyuncu canlandıracak?

Camdaki Kız Muzo Kimdir?

Camdaki Kız dizinde Muzo evin oğullarındandır. Psikolojik sorunları olan Muzo içine kapanıktır. Odasından dışarıya çıkmaz ve kuşlarını besler. Ama aynı zamanda şirketin çizim işlerini yapar. İlk bölümde yüzü gösterilmeyen Muzo merak uyandırdı. Muzo ilerleyen bölümler de hikayesi ile büyük ilgi uyandıracak.

Camdaki Kız dizisinde Muzo rolünü Enis Arıkan'ın canlandıracağı iddia edilmişti.