2 sezondur Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Camdaki Kız’da Nalan ve Hayri aşkı giderek alevlenmeye başlarken, kitaptaki hikayeyi duyanlar şaşkınlıkları gizleyemiyor.

Başrolünde Burcu Biricik’in yer aldığı oyuncu kadrosunda Tamer Levent, Feyyaz Şerifoğlu, Nur Sürer, Selma Ergeç, Hande Ataizi, Enis Arıkan, Cihangir Ceyhan gibi isimleri bulunduran Camdaki Kız, 2 sezondur ekran macerasına, reytinglerin zirvesinde devam ediyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan Camdaki Kız’da Nalan’ın talihsizliği izleyenleri kahrederken, kitaptan senaryoya uyarlanan hikayenin, kitaptaki hali ve gelecekte neler olacağı izleyici tarafından merak konusu. Ancak Nalan için gelecek hiç parlak değil. İşte Camdaki Kız’ın devamında yaşanması beklenenler.

 NE ÇEKTİN BE NALAN

Perşembe akşamlarının fenomen dizisi Camdaki Kız, Masumlar Apartmanı’nın da yazarı olan Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı kitabından uyarlanıyor. Ayrıca geçtiğimiz günlerde final yapan Kırmızı Oda dizisi de Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlanıyor. Hepsi birer uyarlama olan bu dizilerden en çok tutan da Camdaki Kız oldu. Şimdilerde 2.sezon macerasına devam eden Camdaki Kız’ın hikayesinin devamında neler olacağı izleyici tarafından merak ediliyor.

Hali hazırda Nalan ve Hayri’nin yakınlaşması artık gözler görülür duruma geldi. Giderek alevlenen Hayri ve Nalan aşkının nasıl ilerleyeceği ileride neler olacağı çok merak ediliyor. Şimdilerde hayli acı çeken annesi ve eşinden yüzü gülmeyen, babasının ardından iyiden iyiye yalnız kalan Nalan’ın hikayesinin devamı da hiç iç açıcı görünmüyor.

CAMDAKİ KIZ’DA NELER OLACAK?

Kitapta Nalan, Hayri’ye aşık olduğunu anladıktan sonra Sedat’a ayrılmak istediğini ve en kısa zamanda boşanmak istediğini söylüyor. Sedat neye uğradığını şaşırırken, Sedat’ın babası Rafet Koroğlu bu karara şiddetle karşı çıkıyor. Ayrıca büyük bir şok yaşayan Sedat, Nalan’a ‘bu hayatı isteyen binlerce kadın var, nasıl boşanmak istersin?’ diye tepki gösteriyor. Tüm bunlara rağmen Nalan ve Sedat boşanıyor ve Nalan büyük aşkına, Hayri’ye gidiyor. Ancak Hayri kitapta evli ve 3 çocuk babası.

Ancak Nalan kalbine söz geçiremiyor ve Hayri’ye aşk yaşamaya başlıyor. Bu sırada daha ilginç bir olay baş gösteriyor ve Nalan ile Hayri’nin eşi Türkan çok yakın arkadaş oluyor. Ayrıca hikayede Nalan, Hayri’den 7 yaş büyük. Bu doğrultuda Nalan ve Hayri aşkı tam 7 yıl sürüyor. Ancak günün birinde Hayri bir laz kızına aşık alıyor ve Nalan’ı onun için bırakıyor. Zaten Hayri’nin ölümü de bu laz kızının elinden oluyor ve Nalan yıllar süren bir yasa boğuluyor.

Müge Anlı'nın Filtresiz Görüntüsü Gündem Oldu! Müge Anlı'nın Filtresiz Görüntüsü Gündem Oldu!