Camdaki Kız'ın Tako'su Hamza Yazıcı'nın sevgilisi Şenay Forbes kimdir, kaç yaşında? Şenay Forbes mesleğine ne?

Hamza Yazıcı’nın sevgilisi Şenay Forbes kimdir kaç yaşında? Şenay Forbes mesleği ne, ne iş yapıyor? Şenay Forbes hakkında detaylar haberimizde…

Magazin 09.07.2021 - 11:46 09.07.2021 - 11:52 Volkan Arık

Çok Güzel Hareketler 2 ve Camdaki Kız dizisi ile tanınan Hamza Yazıcı yeni sevgilisi ile görüntülendi. Şenay Forbes ile beraber olan Hamza Yazıcı'nın sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflar da izleyenlerden büyük beğeni topladı. Görüntülerin ortaya çıkması sonrasında ise birçok kişi Hamza Yazıcı'nın sevgilisi Şenay Forbes kimdir, kaç yaşında sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Şenay Forbes hakkında merak edilenler haberimizde...

Camdaki Kız’ın Tako’su olarak bilinen aynı zamanda çok güzel hareketler 2 kadrosunda da bulunan Hamza Yazıcı yeni sevgilisi ile görüntülendi. Sevgilisi Şenay Forbes ile Alaçatı'da tatil yapan Hamza Yazıcı ilişkisi hakkında da açıklama yapmayı ihmal etmedi. Sevgilisinin kendisine sempatik olduğu için yürüdüğünü belirten Hamza Yazıcı, ilk atağın karşıdan geldiğini kendisinin de Elinden geleni ardına koymadığını söyledi. Peki Hamza Yazıcı'nın sevgilisi Şenay Forbes kimdir, kaç yaşında? Şenay Forbes ne iş yapıyor?

camdaki-kizin-takosu-hamza-yazicinin-sevgilisi-senay-forbes-kimdir-kac-yasinda-senay-forbes-2

Şenay Forbes kimdir, kaç yaşında?

Hamza Yazıcı'nın sevgilisi Şenay Forbes hakkında çok bilgi bulunmuyor. Bilinen tek şey ise annesinin Türk babasının ise Amerikalı olduğu. Camdaki Kız oyuncusu Hamza Yazıcı ile birlikte olan Şenay Forbest de sosyal medya hesabından sevgilisi ile çekilen fotoğraflarını paylaşmayı ihmal etmiyor.

camdaki-kizin-takosu-hamza-yazicinin-sevgilisi-senay-forbes-kimdir-kac-yasinda-senay-forbes-3

Hamza Yazıcı kimdir, kaç yaşında?

Hamza Yazıcı 1992 yılında İstanbul'da dünyaya geldi Aslan Hatay Antakyalı. Çocukluğundan bu yana oyuncu olmaya isteyen Hamza Yazıcı çeşitli kurumlarda temel oyunculuk dersleri aldı. Boyu 1.28 santim olan oyuncu şu sıralar camdaki kız dizisi ile ekranlarda fırtına gibi esiyor. İlk olarak Güldür Güldür programında karşımıza çıkan Hamza Yazıcı aynı zamanda Çok Güzel Hareketler 2 kadrosunda da bulunuyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@