ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında olay! Hakan Kaya adlı şahıs Müge Anlı'nın üzerine yürümeye kalktı! Hakan Kaya kimdir? Dolandırıcı gelin olayında stüdyo karıştı!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında dolandırıcılık olayında iş çığrından çıktı! Dolandırıcı aile Müge Anlı'nın üzerine yürüdü. Hakan Kaya adlı kişi önce Müge Anlı'nın taratf tuttuğunu söyledi sonrada üzerine yürüdü.

Müge Anlı'da tatrtışma büyüdü. Dolandırıcı aile Müge Anlı'nın taraf tuttuğunu, hep mağdurlardan yana telefon aldığını iddia etti. Dolandırıcı sahte gelinlere aracılık yapan Özden Kum'un oğlu Hakan Kaya de işin içinde olduğu ortaya çıkınca ailenin oğlu önce Müge Anlı'nın üzerine yürüdü ardından da programı terk etti.

Rick and Morty’nin Yaratıcısı Justin Roiland Hakkındaki Suçlamalar Düştü Rick and Morty’nin Yaratıcısı Justin Roiland Hakkındaki Suçlamalar Düştü

Hakan Kaya adlı kişi Müge Anlı'nın üzerine yürümeye kalktı ve taraf tuttuğunu söyledi. Bunun üzerine Müge Anlı "Kimi bağlayın dediniz de bağlamadık? Tabi ki mağdurdan yana olacağım." dedi.

Müge Anlı'daki sahte gelin skandalında olay çıktı.. Müge ANlı programa ara vermek zorunda kaldı.

Müge Anlı çıldırdı!

Torunu anneannesinin dolandırıcı olduğunu açıklayınca Özden'in oğlu çıldırdı ve Müge Anlı'ya taratf tutma dedi. Müge Anlı bunun üzerine sen kimi verdin de bağlamadık? Bu ne pişkinlik? Tabi ki tarafız, mağdurdan tarafız. Ne güzel memleket dolandır sonra da salak olmasalarmış de" dedi