Cansu Dere Exxen'de! Acun Ilıcalı Müjdeyi Verdi! TV8'de Yarım Kalan Dizi Projesi Yeniden!

2 yıl önce Acun Ilıcalı, TV8 için Medyapım ve Cansu Dere ile imzaları atmış daha sonra ise proje iptal olmuştu. Acun yeniden Cansu Dere ile imzayı attı! Bu sefer Exxen için!

Dizi Haberleri 18.07.2021 - 03:08 18.07.2021 - 03:18 Ece Sahan

Tv8 ve Exxen patronu Acun Ilıcalı Sadakatsiz dizisinin Asya'sı Cansu Dere ile fotoğraf attı ve müjdeyi verdi.

Daha önce de TV8 için Medyapım dizisi için imza atan Cansu Dere ve Acun Ilıcalı'nin yarım kalan iş ortaklığı yeniden başlıyor.

Acun Ilıcalı o dönem Cansu Dere için "Cansu çok önemli bir insan. Onun değerini anlatacak kelime dahi sevemiyorum. Eksik olur. Şimdi bir dizi prohjemiz var" diyerek hayranlığını ve müjdesini dile getirmişti. 

Ancak o dönem antlaşma daha sonra karşılıklı olarak yapım şirketi ve Cansu Dere arasında iptal edilmişti ve Acun'un hayali suya düşmüştü.

Kanal D de geçen sezon başlayan ve reyting rekorları kıran İngiliz yapımı Doctor Foster dizisinin uyarlaması olan Sadakatsiz dizisi yeni sezonu beklenirken bomba gelişmeler yaşandı.

Sadakatsiz sezon finalinde Asya ve Derin karakterleri uçuruma yuvarlanmıştı. Kim öldü soruları yanıt ararken Acun'dan bomba geldi.

images (43)

Sadakatsiz dizisi ile yeniden ekranlara dönen Cansu Dere hız kesmedeb projelere devam ediyor. Dijital platformda daha önce Şahsiyet dizisinde yer alan Cansu Dere bu sefer Exxen'e evet dedi. Medya patronu Acun Ilıcalı ile anlaşan Cansu Dere Exxen'de bomba bir proje ile ekranlara gelecek.

Acun Ilıcalı, Mehmet Şef'in davetinde Cansu Dere ile fotoğraf paylaşımı yapmıştı. Bu paylaşım sonrası Cansu Dere ile imza attı diye yorumlanmıştı. Exxen için büyük yatırımlar yapan Acun son bombası Cansu Dere oldu.

Cansu Dere'nin Exxen'de olacağı iddiaları kuvvetlendi. Sosyal medya kullanıcıları Cansu Dere'nin Acun tarafından ikna edildiği ve Exxen'de yeni bir dizi yada film ile ekranlara geleceğinden emin .

Gelişmelerden Haberdar Olun

@