Ekranların en güçlü kadınlarından olan iki güzel oyuncu Cansu Dere ve Nurgül Yeşilçay'dan televizyon dünyasını heyecanlandıran paylaşım geldi!

Ekranlarda her zaman tutan ses getiren işlere imza atan başarılı ve güzel kadın başrolleri Nurgül Yeşilçay ile Cansu Dere'den heyecanlandıran bir paylaşım geldi.

Son olarak Sadakatsiz dizisi ile adından söz ettiren, Ezel dizisinin unutulmaz Eyşan'ı Cansu Dere yeni projesi ne olacak merakla bekleniyordu. Beklenen haber tüm heyecanı ile geldi! Cansu Dere ve Nurgül Yeşilçay yapımcı Necati Akpınar ile bir araya geldi!

Yasak Elma'daki Hemşire Sahnesi Ayaklandırdı! Yasak Elma'daki Hemşire Sahnesi Ayaklandırdı!

BKM'nin ortaklarından olan Necati Akpınar’ın ofisinde bir araya gelen Cansu Dere ve Nurgül Yeşilçay heyecanlandırdı.

Son olarak Fox Tv'de yayınlanan Kefaret adlı diziyle adından söz ettiren Nurgül Yeşilçay sosyal medya hesabından Cansu Dere ve Necati Akpınar ile fotoğraf paylaşınca heyecanlandırdı.

Nurgül Yeşilçay instagram hesabından paylaştığı fotoğrafa "Ha ha fotoya bak. Patron gibi ortada oturan ben. Necati’leri kıyıya koyduk. Cansu en önde. Ne oluyor be" diye yazdı.

2-JquR

Fotoğrafı görenler yeni bir dizi projesi diye heyecanlanırken iddialara göre iki isim sadece karşılaşmış. Ancak kulislerde şimdilik gizli tutlan bir projenin ön görüşmeleri olduğu konuşuluyor.