Başarılı oyuncu Cemre baysel yakışıklı oyuncu Furkan Andıç'ın yeni partneri oldu

Blu TV'nin sevilen dizisi Bozkır 2 sezon çekimlerine başlıyor. Yiğit Özşener ve Furkan Andıç'ın başrollerinde olduğu Bozkır dizisinin yeni sezonunda başrol kadın oyuncusu başarılı ve sempatik oyuncu Cemre Baysel oldu.

Yapımını ARC Film üstlendiği senaryosunu Levent Cantek'in yazdığı yönetmen koltuğunda Cantek ile Şahin Altuğ'un oturduğu Bozkır ikinci sezonuna yine bomba gibi geliyor..

640xauto-34

Son olarak FOX TV'de yayınlanan romantik komedi dizisi Senden Daha Güzel ile ekranlara gelen Cemre Baysel Bozkır'da Furkan Andıç'ın partneri oldu. Cemre Baysel, Blu TV'nin merakla beklenen, 2 sezonu yayınlanacak olan Bozkır birisinde Sevda karakterini canlandıracak.

Kanal d'de yayınlanan Baht Oyunu adlı dizide canlandırdı Ada karakteriyle hayranlık uyandıran Cemre Baysel yeni proje seçimini dijital platformdan yana yaptı. Cemre Baysel ve Furkan Andıç'ın partnerliği şimdiden merak uyandırdı.

furkan_andic_kimdir_ve_nerelidir_furkan_andic_dizileri_1661929166_2141

Cemre Baysel geçtiğimiz günlerde, Baht Oyunu dizisinde iliski yaşadığı partneri Aytaç Şaşmaz'dan ayrılmıştı.

TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor! TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor!

BOZKIR DİZİSİ KONUSU NE?

Deneyimli başkomiser Seyfi ile çaylak polis Nuri Pamir şehirde yaşanan bir çocuk cinayetinin peşine düşer. Bu cinayetin izleri şehrin nüfuzlu iş adamı Abbas Bey ve kızı Dilara'ya kadar gider.