Çok Güzel Hareketler Bunlar ilk sezon programının sevilen isminden kötü haber geldi!

Bu Kez Kocası Değil Kendisi Dalga Konusu Oldu! Neslihan Atagül Abartınca Sosyal Medyanın Diline Düştü! Bu Kez Kocası Değil Kendisi Dalga Konusu Oldu! Neslihan Atagül Abartınca Sosyal Medyanın Diline Düştü!

Kanal D'de yayınlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar programının ilk sezon ekibinde yer alan oyuncudan korkutan haber geldi.

Çok Güzel Hareketler Bunlar programında yer aldığı skeçlerle adından söz ettiren Metin Yıldız kalp krizi geçirdi. Ünlü oyuncu sevenlerini korkuttu.

kapak_100108

Metin Yıldız cuma günü sabaha karşı evinde kalp krizi geçirdi. Eşi Ceylan Yılmaz hemen oyuncuyu hastaneye yetiştirdi. Metin Yıldız cuma günü sabaha karşı evinde kalp krizi geçirdi. Hastaneye kaldırılan oyuncu  Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ilk müdahalesi yapıldı. Metin Yıldız'ın tıkanan iki damarına anjiyo yapıldı. İki gündür hastanede kalan Metin Yıldız dün taburcu oldu.

Metin Yıldız daha önce sevgilisi Gözde Kayra'ya şiddet uygulamasıyla gündeme gelmiş, Gözde Kayra Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne giderek şikayetçi olmuştu.