Ciciş kardeşlerden Esra Ersoy, geçtiğimiz günlerde küçük yaşta çocuğa cinsel istismar suçlamasıyla yargılandığı davada 10 yıl 1 ay hapis cezasına çarptırılmıştı. Esra Ersoy az önce gözaltına alındı. Peki, Esra Ersoy tutuklandı mı? Kaç yıl hapis yatacak?

Müge Anlı'da Pes Dedirten Olay! Eşi Kaybolunca Eğlence Mekanına Gitti! Müge Anlı'da Pes Dedirten Olay! Eşi Kaybolunca Eğlence Mekanına Gitti!

Esra Ersoy kimdir, kaç yaşında? Esra Ersoy tutuklandı mı?  Ciciş kardeşlerden Esra Ersoy’un başı büyük dertte. Her yaptığı olay olan ve sık sık hem basında hem de sosyal medyada gündem olan Ciciş Esra Ersoy gözaltına alındı. Günlerdir hakkında yakalama kararı bulunan ve polis tarafından aranan Esra Ersoy, dün imza atmak için gittiği karakolda polis ekipleri tarafından yakalandı. Esra Ersoy’un geceyi nezarette geçirdiği öğrenilirken, hakkında görülen dava karara bağlandığı için tutuklanacağı öğrenildi. Kararı duyan Esra Ersoy, gözyaşları içinde böyle bir şey yapmadığını, iftiraya uğradığını dile getirdi.

13 yıl 1 ay hapis cezası verildi

Ciciş kardeşlerden Esra Ersoy hakkında 13 yaşındaki bir çocuğu istismar etmek suçundan görülen davada 13 yıl 1 ay hapis cezası kararı verilmişti. Mahkeme kararı ertelemezken, Esra Ersoy hakkında da yakalama kararı çıkarılmıştı. Günlerdir her yerde aranan Esra Ersoy, kendi ayağı ile gittiği karakolda gözaltına alındı.

Esra Ersoy tutuklandı mı?

Günlerdir aranan ciciş Kardeşler'den Esra Ersoy Dün imza atmak için gittiği karakolda gözaltına alındı. geceyi nezarette geçiren Esra Ersoy Çağlayan'da bulunan İstanbul Adalet Sarayına sevk edildi. Karakoldan çıkarıldığı sırada gözyaşlarına hakim olamayan Ersoy iftiraya uğradığını ve böyle bir suç işlemediğini söyledi. Emniyette çok sayıda suçtan kaydı da olduğu öğrenilen Esra Ersoy, adliyede hakim karşısına çıkacak ve büyük ihtimalle de tutuklanarak cezaevine gönderilecek.

Esra Ersoy kimdir, kaç yaşında?

Esra ve Ceyda Ersoy Kardeşler kamuoyunda Cicişler olarak tanınıyor. Esra Ersoy 21 Haziran 1985 tarihinde Mersin'de doğdu. Kardeşi Ceyda Ersoy ise kendisinden 4 yaş küçüktür. Geçmişte oyunculuk yapan iki kardeşin şu anda ne iş yaptığı bilinmiyor.