Çok Güzel Hareketler 2. Kuşak alt yapı kadrosunda yer alan Bora Pak, yetenekli ekibe skeç yazarlığıyla katkıda bulunuyor.

Çok Güzel Hareketler 2. Kuşak alt yapı kadrosunda yer alan Bora Pak, yetenekli ekibe skeç yazarlığıyla katkıda bulunuyor. Şu ana kadar 2. Kuşak kadrosunda 5 bölümde skeç yazarlığı yapmış olan Bora Pak’ ın skeçleri, izleyiciler tarafından çok beğenildi. Daha fazla katkıda bulunması beklenirken, Bora Pak’ ın hayli meşgul bir tiyatro gönüllüsü olduğunun da altını çizmemiz gerekiyor.Bora Pak Kimdir?Bora Pak Kimdir? Sorusu, beğenilen skeçlerinden sonra sıkça sorulan sorulardan biri. İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümü öğrencisiyken, 2012 yılında amatör bir şekilde İstanbul İktisat Sahnesi’ nde tiyatroyla bir yıl boyunca yoğun bir uğraş sarf etti. Oynadığı Önder isimli oyunla birlikte, tiyatro tozunu yutan Bora pak, 2013 yılında da Ekip Tiyatrosu’ na katıldı. Ekip Tiyatrosu’ nda 2 ayrı oyunca asistanlık yaparken, aynı zamanda Avrupa isimli eserde de rol aldı. 2014 yılında tiyatroyu profesyonel olarak yapmak için Akademi 35buçuk’ a dahil oldu ve oyunculuk üzerine eğitim almaya başladı.Oyunculuk Üzerine Yüksek Lisans2015 Yılında ise Kadir Has Üniversitesi’ nde Film ve Drama Bölümü’ nde Oyunculuk üzerine yüksek lisans yapmaya başladı. Bir yıl sonra 2016 yılında İstanbul Devlet Tiyatrosu’ nda Çehov Makinası isimli eserde oynamaya başladı. Bu eserde ki oyunculuğunu günümüzde de sürdüren Bora Pak, tiyatro oyunculuğunun yanında, yazarlık, reklam oyunculuğu, dublaj gibi çok yönlü çalışmalar gerçekleştiriyor. 2006 Yılında ilk defa tanıştığı reklam oyunculuğunu, aralıklarla sürdüren ve çeşitli reklamlarla da tanıdığımız Bora Pak, oyunculuk üzerine aldığı eğitimler ve tiyatro konusunda sürekli kendisini geliştiren bir yol izliyor. Oyuncunun Boks, Klarnet, dublaj gibi alanlarda amatör boyutta sürdürdüğü çalışmaları var. Ancak bu alanlarda edindiği deneyimleri, tiyatronun sahne arkası ve önü gibi her yanında başarıyla uyguluyor. Donanımlı bir oyuncu olabilmek adına yoğun bir çaba sarf ediyor. Bu yoğunluk içerisinde Çok Güzel Hareketler Bunlar 2. Kuşak için de fırsat buldukça skeçler yazıyor.

Rick and Morty’nin Yaratıcısı Justin Roiland Hakkındaki Suçlamalar Düştü Rick and Morty’nin Yaratıcısı Justin Roiland Hakkındaki Suçlamalar Düştü


Bora Pak Nereli?Bora Pak nereli? Sorusu da en sık karşılaştığımız sorulardan biri, Oyuncunun doğum yeri İstanbul. Dolayısıyla Bora Pak İstanbul’ lu dur.Bora Pak Kaç Yaşında?En çok merak edilenlerden bir diğeri de Bora Pak Kaç Yaşında? 1991 Yılında İstanbul’ da doğan Bora Pak, aynı zamanda İstanbul’ da yaşıyor. 29 Yaşında olan Bora Pak, oyunculuk üzerine yüksek lisans gerçekleştiriyor ve çeşitli oyunlarda, yazarlık, oyunculuk, asistanlık gibi görevler üstleniyor.