Türkiye’nin en çok izlenen eğlence programlarından birisi olan Çok Güzel Hareketler Bunlar, son derece sıra dışı formatı ile çok kısa süre içerisinde büyük bir popülarite kazanmıştır. Çok uzun yıllar Türk televizyonlarının en çok izlenen televizyon progr

Türkiye’nin en çok izlenen eğlence programlarından birisi olan Çok Güzel Hareketler Bunlar, son derece sıra dışı formatı ile çok kısa süre içerisinde büyük bir popülarite kazanmıştır. Çok uzun yıllar Türk televizyonlarının en çok izlenen televizyon programlarından birisi olan Çok Güzel Hareketler Bunlar, günümüzün birbirinden ünlü isimlerinin de çıkış noktası olmuştur. Türk sineması ve tiyatrosunun yanı sıra Türk televizyonları için birbirinden değerli oyuncuları kazandıran bir eğitim kurumu haline dönüşen BKM Mutfak tarafından uzun bir aranın ardından yeni bir ekiple Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 yayınlanmaya başladı. Genç ve dinamik bir kadroya sahip olan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’de ilk versiyonunun başarısını çok hızlı bir şekilde yakalamıştır. Bu başarıyı yakalamada emeği geçen ekip üyelerinden birisi olan Eda Nur Hancı ile internet üzerinde araştırma yapılmaktadır. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Eda Nur kimdir şeklinde araştırmalarda çeşitli bilgiler çıkmaktadır.Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Eda Nur, ilkokul, ortaokul ve lise eğitimlerini İstanbul’un farklı ilçelerinde bulunan eğitim kurumlarında tamamlamıştır. Lise eğitimini başarılı bir şekilde tamamlayan genç oyuncu Şişli Terakki Lisesi’nda 1 yıl İngilizce Hazırlık okumuştur. Bu eğitiminin ardından ise İngilizce dilinde kendisini geliştirebilmek maksadı ile önce Amerika’ya ve sonrasında da Kanada’ya yerleşmiştir. Bu iki ülkede belirli sürelere kalarak dil açısından kendisini geliştiren Eda Nur Hancı, daha sonra Türkiye’ye geri dönüş yapmıştır.Türkiye’ye gelen Eda Nur Hancı, ilk iş olarak en sevdiği kariyerlerden birisi olan oyunculuk için eğitim almaya başlamıştır. Bunun için Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde sunulan “Temel Oyunculuk” eğitimlerine katılmıştır. Burada aldığı eğitimin ardından genç oyuncu üniversite sınavında önemli bir başarı elde ederek, Galatasaray Üniversitesi’nin Felsefe Bölümü’ nü kazarak, eğitimini burada tamamlamıştır. Buradan mezun olduktan sonra oyunculuğa olan ilgisini de devam ettiren genç oyuncu 2017 yılında BKM Mutfak ekibine dahil olabilme şansını yakalamıştır.

Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi? Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi?


Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Eda Nur Hancı Nereli?Genç yaşına pek çok önemli tecrübe sığdıran ve eğitimini uluslararası düzeye taşımayı başaran Eda Nur Hancı’nın Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ile birlikte tüm Türkiye’de tanınır hale gelmesi hakkında araştırma yapılmasına neden oluyor. Özellikle Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Eda Nur Hancı nereli sorusu araştırılmaktadır. Genç oyuncu İstanbul’da dünyaya gelmiştir.Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Eda Nur Hancı Kaç Yaşında?Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ekibi üyeleri arasında en genç yaşa sahip olan kişi konumunda bulunmasından dolayı Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Eda Nur Hancı kaç yaşında merak ediliyor. Genç oyuncu 1996 doğumlu olduğundan 2020 yılında 24 yaşındadır.