Oyunculuğunun yanı sıra güzelliği ile de dikkat çeken genç oyunculardan birisi olan Hande Özen, adını Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programını yaratan BKM Mutfak ekibine katılarak duyurmuştur. BKM Mutfak bünyesinde oluşturulan altyapı ekibi üyelerinden b

Oyunculuğunun yanı sıra güzelliği ile de dikkat çeken genç oyunculardan birisi olan Hande Özen, adını Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programını yaratan BKM Mutfak ekibine katılarak duyurmuştur. BKM Mutfak bünyesinde oluşturulan altyapı ekibi üyelerinden birisi olması sayesinde Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 skeçlerinin bazılarında rol alma şansını yakalamıştır. Bu şekilde adını ve oyunculuğunu tüm Türkiye’ye duyurabilme şansını yakalamıştır. Kariyeri içinde son derece güçlü bir etki oluşturan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 skeçlerinde sergilediği başarılı oyunculuğu nedeniyle de izleyici tarafından oldukça büyük bir beğeni toplamıştır. Bu nedenle bu güzel ve başarılı oyuncunun kim olduğunu, nereli olduğunu ve gerçek adını merak eden kişilerce internette Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Hande kimdir şeklinde arama yapmaktadır.Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 altyapı ekibi üyelerinden olan Hande’nin soyadı Özen’dir. Hande Özen, ilköğretim, ortaöğretim ve lise eğitimini başkent Ankara’da tamamlamıştır. Genç oyuncu ayrıca Ankara Büyük Kolej’inde eğitim almıştır. Bu eğitimi tamamlamasının ardından ise yine Ankara’da üniversite eğitimine başlamıştır. Ankara’da bulunan Bilkent Üniversitesi’nin Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünü kazanmıştır. Bu bölümü başarıyla tamamlamasının ardından Ankara’da bulunan Ankara Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nin Tiyatro Bölümü’ne katılma hakkı elde etmiştir. Başarılı oyuncu buradaki başarılı performansıyla mezun olabilmiştir.Genç oyuncu Hande Özen ayrıca lisanslı olarak voleybol ve yanı sıra çim hokeyi oyunculuğu da yapmıştır. Profesyonel düzeyde bu spor branşlarında da önemli bir potansiyele sahip olsa da oyunculuğa olan ilgisi nedeni ile eğitimini ve kariyerini o doğrultuda şekillendirmiştir. Genç oyuncu ayrnı zamanda da İngilizce ve Fransızca dillerinde de üst seviye bir bilgiye sahiptir. İyi derecede bu dilleri konuşabilen Hande Özen, 2019 yılında BKM Mutfak bünyesine katılarak Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 altyapı üyelerinden birisi olmuştur.Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Hande Özen Nereli?Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Hande Özen nereli şeklinde aramada sıklıkla yapılmaktadır. Güzel oyuncu başkent Ankara’da doğmuştur.

Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl? Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl?


Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Hande Özen Kaç Yaşında?Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 altyapısının başarılı, yetenekli ve güzel kadın oyuncularından birisi olan Hande Özen yaşı çok merak edilmektedir. Bu nedenle Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Hane Özen kaç yaşında şeklinde internette sıkça arama yapılmaktadır. Güzel oyuncu 29 mayıs 1989 yılında dünyaya gelmiştir. Başkent Ankara’da dünyaya gelen genç oyuncu 2020 yılında 31 yaşındadır.