Türkiye’de son yıllarda oldukça popüler olan “As Bayrakları” söylemini Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 skeçlerinde çok başarılı bir şekilde dillendirmesiyle oyuncular arasında dikkat çekmeyi başarmıştır. BKM Mutfak altyapı ekibi üyeleri arasında bulunan Ta

Türkiye’de son yıllarda oldukça popüler olan “As Bayrakları” söylemini Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 skeçlerinde çok başarılı bir şekilde dillendirmesiyle oyuncular arasında dikkat çekmeyi başarmıştır. BKM Mutfak altyapı ekibi üyeleri arasında bulunan Talha Karcı, çok sayıdaki skeçte rol alabilme şansını yakalamıştır. Başarılı oyuncu ayrıca çok sayıdaki ÇGHB 2 skecinin yazarıdır. Bu şekilde adını oyunculuk ve oyun yazarlığı kategorilerinde duyurmayı başaran Talha Karcı, daha önce pek çok tiyatro oyununda, televizyon dizisinde ve sinema filminde rol almıştır. Bu nedenle kendisini BKM Mutfak’taki Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’den tanıyanlar internette Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Talha Karcı kimdir şeklinde araştırmaktadır.İlköğretim, ortaöğretim ve lise eğitimlerini İstanbul’da tamamlayan Talha Kırcı, daha sonra İstanbul’da bulunan Yeni Yüzyıl Üniversitesi’nin Güzel Sanatlar Fakültesi’ndeki “Sahne Sanatları Oyunculuk Bölümü” mezunudur. Oyunculuğa olan ilgisiyle seçtiği ve yakaladığı büyük başarısıyla buradan mezun olan Talha Karcı, daha sonra Nazım Hikmet Akademisi Tiyatro Bölümü’nde oyunculuk eğitimi almıştır.

Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl? Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl?


Başarılı oyuncu ÇGHB 2 Talha Karcı, adını ilk defa “Komedi Türkiye” isimli yarışma programın duyurmuştur. Katıldığı Komedi Türkiye isimli oyuncu yarışma programında “Uçak Korkusu” isimli skeci sahnelemiştir. İlk bölümde yarışmaya katılan oyuncu, ikinci bölüm gibi çok erken bir zamanda yarışmadan elenmiştir. Başarılı oyuncu Talha Kırcı bu yarışmanın ardından usta oyuncu Sermiyan Midyat tarafından yönetmenliği üstlenilen “Analı Oğullu” isimli filmde rol almıştır. Talha Karcı bu projenin dışında “Neredesin Birader” isimli sinema filminde de rol alma şansını yakalamıştır. “Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam” isimli televizyon dizisinde de uzun soluklu bir karaktere hayat vermiştir. Daha sonraki süreçte oyunculuğu BKM Mutfak ekibine dahil olmasıyla birlikte daha da ön plana çıkmıştır. Çok sayıdaki BKM Mutfak altyapı ekibi oyuncusu gibi BKM tarafından vizyona sokulan “Organize İşler 2 Sazan Sarmalı” isimli filmde rol alma şansını yakalamıştır. Oyuncunun ayrıca sahnelediği “Türkmen Düğünü”, “Kabare” ve “Şair Eşref” şeklinde üç farklı tiyatro oyununda rolü bulunmaktadır.Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Talha Karcı Nereli?Oyuncuyla ilgili en çok merak edilen bilgilerden birisinin nereli olduğu olmasından dolayı Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Talha Karcı nereli araması yapılmaktadır. Ancak oyuncunun memleketi ile ilgili bilgi bulunmamaktadır.Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Talha Karcı Kaç Yaşında?Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Talha Karcı kaç yaşında aramalarında oyuncunun 1986 doğumlu olduğu bilgisi bulunmaktadır. Oyuncu 2020 yılında 34 yaşındadır.