Star TV’nin sevilen dizisi Çöp Adam yeni bölümleri ile seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Çöp Adam dizisinin reyting oranlarının yükselmesi için radikal bir karar alındı. OGM Yapımcılık tarafından 2 ismin bileti kesildi. Çöp Adam senaryosunda hangi değişiklikler yapılacak? İşte detaylar…

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!

Sezonun iddialı dizileri arasında yer alan Çöp Adam heyecan ve gerilim yüklü bölümleriyle dikkat çekmeyi başardı. Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan dizinin arkasındaki isim Prof. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu oldu. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayelerini televizyon ekranına taşıyan OGM Pictures tarafından yapımcılığı üstleniliyor. Camdaki Kız, Masumlar Apartmanı, Doğduğun Ev Kaderindir ve Yalı Çapkını dizilerinin seyirciden tam not alması sayesinde Çöp Adam dizisi ekrana taşındı. Çöp Adam dizisinin ilk bölümlerinde reyting oranlarının düşük olması yapım ekibinin harekete geçmesine neden olmuştu.

8ef5fca8-a661-4935-92fc-870f79c8644c

Çöp Adam Senaryosunda Değişiklik

Çarşamba akşamları ekrana gelen Çöp Adam dizisi son iki bölümüyle reyting listesinin üst sıralarında yer aldı. Elçin Sangu ve Engin Altan Düzyatan’ın başrollerini paylaştığı Çöp Adam dizisinin senaryosunda değişiklik yapılmasına karar verildi. OGM Pictures ekibi ana hikayenin korunmasına özen gösterecek. Lakin, senaryodaki eksik noktaların tamamlanması için yeni bir yol haritasının takip edilmesine karar verildi. Seyircilerden gelen senaryo yetersiz kalıyor eleştirisini dikkate alan yapım ekibi, senarist değişikliği yaptığını açıkladı.

63acaacdbf21440c50fbef4d

Çöp Adam Oyuncu Kadrosuna Yeni İsim

Çöp Adam dizisinin senaristliğini üstelenen Melek Gençoğlu ve Su Ersöz ile yolların ayrılmasına karar verildi. Çöp Adam’ın yeni senaristi ise Deniz Madanoğlu oldu. TRT 1 ekranında yayınlanan ve kısa süre içerisinde fenomen haline dönüşen Masumlar Apartmanı dizisinin senaryosunu da Deniz Madanoğlu kaleme almıştı. Çöp Adam dizisinin tıpkı Yalı Çapkını gibi reyting listesinin zirvesinde yer alması için önemli bir hamle yapıldı. Yapım ekibinin sadece senarist değişikliği ile sınırlı kalmayacağı; aynı zamanda oyuncu kadrosuna da yeni takviyelerde bulunacağı öğrenildi.