Show TV’nin sevilen dizisi Çukur da heyecanın dozajı artmaya devam ediyor. Çukur 4.

Show TV’nin sevilen dizisi Çukur da heyecanın dozajı artmaya devam ediyor. Çukur 4. sezonunda oyuncu kadrosuna dahil olan İrem Sak, Seren karakterini canlandırıyor. Peki, Çukur Seren karakteri kimdir? İrem Sak kaç yaşındadır? İrem Sak’ın boyu ve kilosu kaçtır? İşte detaylar…

Çukur Seren kimdir? Seren Erdenet kim?

Show TV’nin ilgiyle takip edilen dizisi Çukur yeni bölümleriyle nefes kesmeye devam ediyor. Ekran yolculuğunda 100 bölüm barajını aşmayı başaran dizi heyecan ve gerilimi bir arada sunuyor. Pazartesi akşamlarına damga vuran dizi, her sezon oyuncu kadrosuna yeni isimleri dahil ederek seyirciye farklı hikayeler sunuyor. Çukur 4. sezon bölümlerinde Koçovalı ailesinin düşmanı Erdenet ailesi oluyor. Kimsesizlerden mahalleyi kurtarmayı başaran Yamaç ve ağabeyleri, babaları İdris Koçovalı’nın ölümü ile sarsılmıştır. Ailesini kurtarmak için kendisini feda eden İdris, geride büyük bir boşluk bırakır. Yamaç, babasını öldürmüş olmanın acısını çekmektedir. Ailesi tarafından Çukur’dan kovulmuştur. Cengiz Erdenet’ten Çukur’u korumak isteyen Yamaç, onun yanında çalışmaya başlar. Erdenet ailesinin lideri Cengizdir. Cengiz’in dört oğlu bulunmaktadır. Çukur Seren karakteride Erdenet ailesinin bir ferdidir. Cengiz’in tek yeğeni olan Seren, aile içerisinde sadece Arık Böke’ye karşı sadakat hissetmektedir. Arık ile birlikte hareket eden Seren, gözü kara ve yetenekli bir kadındır. Cinayet işlemekten çekinmez. Arık’ın ölümüyle birlikte Çağatay ile birlikte hareket etmeye başlar. Arık’ın ölümünden Çukur’u sorumlu tutmaktadır. İntikam yeminleri eden Seren, kanlı bir savaşın en önemli taraflarından birisi olacaktır.

Çukur Seren kim oynuyor?

Çukur Seren karakterini sevilen oyuncu İrem Sak canlandırıyor.

İrem Sak kimdir?

1986 yılında Sivas’ta dünyaya gelen oyuncu İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyat’ı bölümünde eğitimini tamamlamıştır. Lise yıllarından itibaren tiyatro ile yakından ilgilenen İrem Sak, Beşiktaş Kültür Merkezi’nde sahneye konan Sizinkiler oyununda yer almıştır. Asıl çıkışını ise Yalan Dünya dizisindeki Tülay karakteriyle gerçekleştirmiştir.