Show TV ekranlarında her hafta birbirinden heyecanlı ve nefes kesen bölümleri ile Çukur dizisi, tam gaz devam ediyor. Çukur dizisinde oyuncu kadrosu da sık sık değişiyor.

Show TV ekranlarında her hafta birbirinden heyecanlı ve nefes kesen bölümleri ile Çukur dizisi, tam gaz devam ediyor. Çukur dizisinde oyuncu kadrosu da sık sık değişiyor. Dizinin dinamiğini korumak ve heyecanını arttırmak için diziye sık sık yeni oyuncular geliyor. Yeni oyuncuların gelmesi ile birlikte de Çukur dizisinden oyuncular da ayrılıyor. Çukur dizisinin son bölümünde Nejat İşler, diziden ayrılmıştı. Çukur dizisinde başarılı ve usta oyuncu Nejat İşler'in hayat verdiği Çağatay Erdenet karakteri diziden hayatını kaybederek ayrıldı. Diziden çıkan Nejat İşler'den sonra şimdi diziye yeni ve şaşırtan bir isim dahil oluyor. Çukur dizisine daha önce ekranlarda sıklıkla gördüğümüz ancak oyunculuk anlamında pek de görmeye alışık olmadığımız bir isim dahil oluyor. Futbol kariyeri ile tanıdığımız ve pek çok başarılı takımda teknik direktörlük yapan futbol adamı Aykut Kocaman, Çukur dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Başarılı futbol teknik direktörü oyuncu olmak için kolları sıvadı. Uzun bir süredir hiçbir takımda çalışmayan ve hiçbir futbol takımına teknik direktörlük de yapmayan başarılı futbolcu Aykut Kocaman, Çukur dizisinde konuk oyuncu olarak yer alacak. Çukur dizisinde Aras Bulut İynemli ile olan sahnesini görenler oldukça şaşırdı. Peki, Çukur dizisine konuk oyuncu olarak dahil olacak olan Aykut Kocaman'ın dizide rolü ne olacak ? Aykut Kocaman, Çukur dizisinde ne rolünde olacak ? Aykut Kocaman'ın Çukur'daki rolü ne olacak ? Aykut Kocaman kimdir ?

Aykut Kocaman Çukur'da !

Ünlü ve başarılı futbol adamı Aykut Kocaman, Çukur dizisine konuk oyuncu olarak dahil oluyor. Son olarak Konya Spor'u çalıştıran teknik direktör Aykut Kocaman, Çukur dizisi ile ekranlara dönüyor. Show TV'de yayınlanacak olan Çukur dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olan ünlü teknik direktör Aykut Kocaman uzun senelerdir herhangi bir takım da çalıştırmıyor. Ünlü teknik direktör Aykut Kocaman, 9 Şubat 2019 tarihinden beri herhangi bir futbol takımı da çalıştırmıyor. 2 senedir hem sahalardan hem de ekranlardan uzak kalan Aykut Kocaman, 1 Şubat Pazartesi akşamında Çukur dizisinin yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Çukur yeni bölümde Aykut Kocaman'da yer alacak. Çukur'da Aykut Kocaman'ın ne rolünde olacağı, hangi rolde olacağı merak edildi. Çukur'da duygusal ve etkileyici sahneleriyle izleyenleri ile buluşacak. Çukur dizisinin başrol oyuncusu olan Aras Bulut İynemli ile olan duygusal sahneleri, izleyenleri çok etkileyecek. Ünlü teknik direktör Aykut Kocaman, Çukur'da Berhan Taşdelen rolünde olacak. Çukur dizisinde Berhan Taşdelen karakterine hayat verecek olan Aykut Kocaman, Çukur dizi ekibi ile hatıra fotoğrafları da çektirdi.Aykut Kocaman Kimdir ?

Ünlü teknik direktör Aykut Kocaman, Çukur dizisinde Berhan Taşdelen karakteri ile ekranlara gelecek. Ekranlara yeniden dönen teknik direktör Aykut Kocaman, ilgi odağı oldu. Futbol adamı Aykut Kocaman'ın kim olduğu ve hangi takımları çalıştırdığı, hangi takımlarda teknik direktörlük yaptığı merak edildi. Aykut Kocaman, 5 Nisan 1965 tarihinde Sakarya'nın Geyve ilçesinde doğmuştur. 55 yaşında olan başarılı ve ünlü teknik direktör Aykut Kocaman, 140 gol ile Fenerbahçe tarihinin Süper Lig'de en çok gol atan futbolcusudur. Aykut Kocaman futbol hayatına ilk olarak 1984 yılında Sakaryaspor ile başlamıştır. Sakaryaspor takımında 52 tane maça çıkmıştır. Aykut Kocaman Sakaryaspor'da oynadığı  zamanlarda toplamda 35 tane gol atmıştır. Aykut Kocaman evlidir ve 2 tane çocuğu vardır. Aykut Kocaman2ın boyu 174'dür.

Aykut Kocaman'ın Çalıştırdığı Takımlar;

  • Aykut Kocaman ilk olarak 2000 ve 2004 yılları boyunca İstanbulspor'a teknik direktörlük yapmıştır.

  • 2004 senesinde İstanbulspor'u çalıştırmayı bırakıp, Malatyaspor çalıştırmaya başlamıştır.

  • Malatyaspor'u çalıştırdıktan sonra ise 2005 ve 2006 sezonunda Konyaspor'u çalıştırmıştır.

  • 2006 ve 2009 seneleri arasında 3 sene Osmanlıspor'a teknik direktörlük yapmıştır.

  • 2010 ve 2013 yılları arasında asıl teknik direktörlük ile adını duyurduğu Fenerbahçe'yi çalıştırmıştır.

  • 2014 ve 2015 sezonlarında Konyaspor'a teknik direktörlük yapmıştır.

  • 2017 senesinde tekrar Fenerbahçe'ye dönmüş ve Fenerbahçe2yi çalıştırmıştır.

  • Aykut Kocaman'ın son çalıştırdığı takım Konyaspor olmuştur. Son olarak ise 9 Şubat 2019 yılında teknik direktörlük yapmayı bırakmıştır.