Başrollerini Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Perihan Savaş, Damla Sönmez gibi isimlerin paylaştığı Çukur dizisi mayıs sonu final yapacak. Büyük final öncesi dizide heyecan dolu gelişmeler de yaşanmaya devam ediyor.

Başrollerini Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Perihan Savaş, Damla Sönmez gibi isimlerin paylaştığı Çukur dizisi mayıs sonu final yapacak. Büyük final öncesi dizide heyecan dolu gelişmeler de yaşanmaya devam ediyor. Ancak bu uğurda sevilen karakterler de birer birer Çukur'a veda ediyor. Birsen Altuntaş'ın haberine göre; final öncesi Çukur'a veda edecek bir isim daha belli oldu. Hal böyle olunca izleyiciler de Çukur'a kim veda ediyor? Ölümü kimin elinden mi olacak? araştırmaya başladı. İşte diziden ayrılacak o isim...

Çukur'a geçtiğimiz hafta ilk bölümden bu yana izleyici karşısına çıkan Celasun veda etmişti. Yamaç’a yardım etmesinin bedelini ağır ödemişti. Bunu öğrenen Amca, pusu kurdurarak Celasun’u öldürttü. Karaca ile yeni bir hayat düşleyen Celasun’un ölümü, dizinin takipçilerini de bir hayli üzdü. Kubilay Aka'nın vedası bir hayli acı oldu. İşte bu vedalara bir yenisinin daha ekleneceği ortaya çıktı.

Çukur dizisine kim veda edecek?


Çukur dizisinde baştan beri hikayede yer alan bir başka karakter veda edecek. Final öncesinde yaşanacak bu veda, diziyi takip edenleri de üzecek. Çünkü oyunculuğu ile sosyal medyada da çok konuşulan, büyük bir hayran kitlesi edinen genç bir isim diziden ayrılacak.Birsen Altuntaş, twitter hesabından Karaca’nın sezon finaline haftalar kala projeye ölerek veda edeceğini duyurdu. Peki Karaca’ya hayat veren Ece Yaşar’ın ölümü kimin elinden olacak?

Bunu henüz bilmiyoruz ama Celasun'un ölümü; Karaca'yı bir hayli etkileyecek. Yani Karaca bununla baş edemeyebilir. Veyahut Cumali Amca, Celasun'a kıydığı gibi Karaca'ya da kıyabilir.